POZNÁTE TÚTO DVOJICU? DAJTE NÁM VEDIEŤ Policajti druhého bratislavského okresu vyšetrujú krádež ku ktorej došlo dňa 09.06.2022 …

POZNÁTE TÚTO DVOJICU?
DAJTE NÁM VEDIEŤ

Policajti druhého bratislavského okresu vyšetrujú krádež ku ktorej došlo dňa 09.06.2022 v čase okolo 11:15 h na ulici Trnavská cesta.
Doposiaľ neznámy páchateľ poškodenej žene strhol z ramena hnedú kockovanú kabelku v ktorej sa nachádzali osobné veci, peňaženka s hotovosťou a bankomatové karty. Následne jej z ľavého vrecka odcudzil mobilný telefón a dvakrát udrel poškodenú päsťou do oblasti tváre.
Uvedeným konaním neznámy páchateľ spôsobil škodu v celkovej výške cca 580,-€.

V súvislosti s vyšetrovaním tohto skutku sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie osôb na uvedenej fotografii, ktorí by svojimi vedomosťami mohli napomôcť pri objasnení tohto skutku.

👉Akékoľvek informácie k totožnosti osôb na priloženej fotografii, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície, na telefónnom čísle 09610 32805, alebo emailom na adresu: oopzruzinovzapad@minv.sk


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

UŽ V STREDU ĎALŠÍ PODCAST ZVNÚTRA O VNÚTRA

St jún 15 , 2022
UŽ DNES PODCAST S VICEPREZIDENTOM PZ Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close