POSUN V PRÍPADE VČERAJŠEJ NÁSILNEJ A MAJETKOVEJ TRESTNEJ ČINNOSTI ➡️ Včera (17.09.2022) krátko po 11.30 hod policajti viacerých…

POSUN V PRÍPADE VČERAJŠEJ NÁSILNEJ A MAJETKOVEJ TRESTNEJ ČINNOSTI

➡️ Včera (17.09.2022) krátko po 11.30 hod policajti viacerých útvarov KR PZ v BA zadržali v rámci intenzívneho pátrania podozrivého muža, ktorý mal v ranných hodinách napadnúť nožom 76-ročnú ženu na jednej z ulíc bratislavskej mestskej časti Lamač. Agresívny muž následne v lese v treťom bratislavskom okrese mal lúpežne prepadnúť ďalšie dve ženy.

➡️ Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava IV začal v súvislosti s napadnutím 76-ročnej ženy trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví spáchaného v štádiu pokusu.

➡️ V prípade lúpežného prepadnutia dvoch žien, ku ktorému došlo v okolí Železnej studničky v treťom bratislavskom okrese začal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III trestné stíhanie za zločin lúpeže.

➡️ Muž podozrivý zo spáchania uvedených skutkov je obmedzený na osobnej slobode a po vykonaní potrebných procesných úkonov bol umiestnený na psychiatrickej klinike.
Vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti v súvislosti s vyššie uvedenými skutkami sa policajti aj naďalej zaoberajú.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

OPÄŤ PRIPOMÍNAME: "AUTO NIE JE VÝKLAD" 🚘 vodiči, nezabúdajte ☝️ nedajte šancu zlodejom a zabezpečte...

Ne sep 18 , 2022
OPÄŤ PRIPOMÍNAME: „AUTO NIE JE VÝKLAD“ 🚘 vodiči, nezabúdajte ☝️ nedajte šancu zlodejom a zabezpečte vozidlo a prepravované veci proti odcudzeniu ak sa vzdialite od vozidla mimo jeho dohľad Autor správy a foto KRPZBA FB Posts

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close