POSLEDNÁ NÁDEJ: NAŠA NOVÁ KAMPAŇ, DO KTOREJ SA MÔŽETE ZAPOJIŤ AJ VY A POMÔCŤ NÁJSŤ DLHODOBO NEZVESTNÉ OSOBY JAROSLAV PAPP ➡ nez…

POSLEDNÁ NÁDEJ: NAŠA NOVÁ KAMPAŇ, DO KTOREJ SA MÔŽETE ZAPOJIŤ AJ VY A POMÔCŤ NÁJSŤ DLHODOBO NEZVESTNÉ OSOBY

JAROSLAV PAPP
➡ nezvestný od roku 1989, oznámené polícii príbuznou v roku 2018
➡ rok narodenia: 1938
➡ pochádza z: Močenok
➡ okolnosti nezvestnosti: v roku 1989 opustil Močenok s tým, že ide bývať do Bratislavy
➡ popis osoby: výška 180 cm, chudá postava, zeleno-modré oči

Pátranie po nezvestných osobách je v policajných evidenciách vedené 30 rokov. Síce aj po uplynutí tohto času je možné osobu vypátrať, spojiť s novo prebiehajúcim vyšetrovaním, avšak šanca na úspech sa znižuje ďalej každým rokom. Široká verejnosť hrá často v prípade nezvestných osôb nezameniteľnú rolu.

Preto sa obraciame na vás v novej kampani POSLEDNÁ NÁDEJ, prostredníctvom ktorej predstavujeme dlhodobo nezvestné osoby, teda ľudí, ktorí sú nezvestní 20+ rokov.

Ak máte akékoľvek informácie, často aj také, ktorým nepripisujete význam, radšej sa s nami o ne podeľte. Buď tu formou súkromnej správy, alebo na čísle 158, alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Využite poslednú nádej pre dlhodobo nezvestných a ich rodiny, ktoré už roky nemajú žiadne správy…

Databáza nezvestných osôb
➡ https://www.minv.sk/?patros-zaznam-vyhladaj

Nezvestné deti
➡ https://www.minv.sk/?patros-index

❓ Vedeli ste, že na Slovensku sa vypátra drvivá väčšina nezvestných osôb? V roku 2021 bolo v policajných databázach vedených 3 939 nezvestných, pričom došlo k vypátraniu 3 367 z nich, čo je takmer 86 % úspešnosť.

❓ Vedeli ste, že na Slovensku nedochádza k únosom detí, ako sa to často prezentuje v rôznych poplašných správach na Facebooku? Za nezvestnosť detí môžu často úteky mladistvých alebo takzvané rodičovské únosy. Sledujte Hoaxy a podvody – Polícia SR.

❓ Vedeli ste, že aj na Slovensku existuje systém, do ktorého ak sa zaregistrujete, tak v prípade únosu dieťaťa dostanete upozornenie? Choďte na https://www.amberalert.sk/.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

POSLANCI ROZDELILI DOTÁCIE

Št máj 12 , 2022
POSLANCI ROZDELILI DOTÁCIE💶💶💶 Krajskí poslanci rozdelili svoje dotácie. Celkovo išlo o 1,86 miliónov eur v štyroch programoch – šport, kultúra, sociálne služby a 👨‍👩‍👧‍👦 rodinná samospráva, ktorá je tohtoročnou novinkou. Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close