POLICAJTI DOLAPILI LÚPEŽNÍKA Z BRATISLAVY 👌 ➡️ Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II vzniesol obvinenie 47-ročné…

POLICAJTI DOLAPILI LÚPEŽNÍKA Z BRATISLAVY 👌

➡️ Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II vzniesol obvinenie 47-ročnému Jurajovi z Bratislavy, ktorý sa mal v pondelok (25.07.2022) krátko po 21.00 hod dopustiť zločinu lúpeže. Už do pár hodín od spáchania skutku skončil v rukách polície.

➡️ Podľa doposiaľ zistených informácií sa mal menovaný nachádzať v blízkosti autobusovej stanice Mlynské Nivy, kde mal pristúpiť k poškodenému a následne sa pokúsiť o vytiahnutie finančnej hotovosti zo zadného vrecka nohavíc poškodeného. Počas jeho snahy o odcudzenie obálky spolu s peniazmi, predmetná obálka spadla na zem. Z toho dôvodu sa poškodený ihneď zohol, aby obálku zodvihol zo zeme. V tom do neho obvinený oboma rukami strčil, následkom čoho poškodený padol na zem. Následne páchateľ zobral obálku s hotovosťou zo zeme a odišiel na neznáme miesto. V krátkom čase po skutku bol vďaka všímavosti policajtov bratislavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky spozorovaný na Vrakunskej ulici v Bratislave, kde ho následne obmedzili na osobnej slobode.

➡️ Za tento skutok hrozí obvinenému v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na tri až osem rokov. Zároveň vyšetrovateľ podal návrh na väzobné stíhanie obvineného.

📸 ILUSTRAČNÉ: PIXABAY


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Slovan začal s prípravou na ľade

St júl 27 , 2022
Dnes sme odštaratovali spoločnú prípravu na nový ročník Tipos Extraliga. Na tréningu sa hlásilo trojici Pardavý-Podkonický-Kapuš 25 hráčov. 🦅 💪 Na prvom spoločnom tréningu HC SLOVAN Bratislava sa zúčastnilo 25 hráčov. Autor správy, foto a správu publikoval HC SLOVAN Bratislava on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close