PODVODNÍCI PRIPRAVILI ĎALŠIEHO SENIORA O ÚSPORY PÁTRAME PO TOMTO MUŽOVI! AK HO POZNÁTE, NAPÍŠTE NÁM!

PODVODNÍCI PRIPRAVILI ĎALŠIEHO SENIORA O ÚSPORY
PÁTRAME PO TOMTO MUŽOVI! AK HO POZNÁTE, NAPÍŠTE NÁM!

👉Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vyšetrujú okolnosti zločinu podvodu, ku ktorému došlo dňa 23.05.2023. Doposiaľ neznámy muž vydávajúci sa za nadporučíka od dvoch levov kontaktoval prostredníctvom pevnej linky 86-ročného seniora. Uviedol mu, že jeho syn mal dopravnú nehodu pri ktorej narazil do iného motorového vozidla a zranil malé dieťa, ktoré má rozbitú hlavu. Podľa slov údajného nadporučíka musí ako odškodné za zranené dieťa zaplatiť 15.000 ,- Eur.
👉Senior zrátal finančnú hotovosť vo výške 15.000,- Eur, a podľa inštrukcií údajného nadporučíka mal dať peniaze do sáčika a vyhodiť ich cez okno pred vchod domu. S týmto ale senior nesúhlasil a preto mu údajný nadporučík povedal, že príde pred dom „vyššia šarža Šufliarsky“. Približne po 10 minútach sa poškodenému predstavil muž ako „Šufliarsky“, ktorému senior podal do ruky sáčik s peniazmi a senior odišiel naspäť do svojho bytu. Až po príchode do bytu skontaktoval svojho syna, ktorý mu oznámil, že je v poriadku a vtedy senior zistil, že sa stal obeťou podvodu.

👉Policajti v tejto súvislosti pátrajú po totožnosti muža na priloženom videu, ktorí by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku.
👉Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na videu, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

AKTUALIZÁCIA: Premávka v danom úseku je opäť obnovená.

Pi máj 26 , 2023
AKTUALIZÁCIA: Premávka v danom úseku je opäť obnovená. AKTUÁLNE OBMEDZENÁ ŽELEZNIČNÁ DOPRAVA V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH Policajti oddelenia Železničnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave aktuálne vykonávajú potrebné úkony v súvislosti so zrážkou osobného vlaku so ženou v medzistaničnom úseku Podunajské Biskupice – Vrakuňa. Podľa doposiaľ zistených informácií mala žena […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close