PODCAST: Staré Mesto hľadá možnosti rozširovania kapacít škôlok

PODCAST: STARÉ MESTO HĽADÁ MOŽNOSTI ROZŠIROVANIA KAPACÍT ŠKÔLOK

👉 Od 2. do 11. mája môžu rodičia podávať prihlášky do materských škôl v Starom Meste. Ak chcete dať svoje dieťa do škôlky v centre Bratislavy musíte vyplniť žiadosť, ktorú nájdete na webovej stránke mestskej časti alebo konkrétnej škôlky, a následne ju do príslušnej materskej školy vyplnenú aj odnesiete. Ako prijímací proces prebieha a ako je to s rozširovaním kapacít v staromestských škôlkach sa porozprávame s vedúcou oddelenia školstva na Miestnom úrade Bratislava-Staré Mesto Zuzanou Zimenovou.

👶👩👨‍🦰 Boli sme sa pozrieť aj v Rodinné Centrum Prešporkovo. Čo všetko Porešporkovo ponúka a ako to v centre vyzerá sa dozviete v reportáži v druhej časti podcastu.

🎧 Vypočujte si ôsmu epizódu Podcastu zo Starého Mesta, ktorý pre vás pripravujú Staromestské noviny. Podcast nájdete vo všetkých podcastových aplikáciách. Prajeme príjemné počúvanie.


Vypočujte si ôsmu epizódu Podcastu zo Starého Mesta, ktorý pre vás pripravujú Staromestské noviny. Povieme viac o tom, ako mestská časť rieši zvyšovanie kapacít v materských školách, ale aj ako prebieha prijímanie detí. Na okamih nazrieme aj za brány rodinného centra Prešporkov… Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

PRIPOMÍNAME ZAS A ZNOVA☝️ Podvodníci skúšajú Vašu dôverčivosť NE U STÁ LE. Nedôverujte neznámym...

Po máj 2 , 2022
PRIPOMÍNAME ZAS A ZNOVA☝️ Podvodníci skúšajú Vašu dôverčivosť NE U STÁ LE. Nedôverujte neznámym ľudom ani emailom, ktoré Vám prichádzajú do emailových schránok. Ani keď Vám neznámy TOM ponúkne lákavo vyzerajúcich $4,8000,000,000🤦‍♂️ Autor správy a foto KRPZBA FB Posts

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close