PIATKOVÉ OSLAVY DŇA MESTA KOŠICE PRINESÚ PESTRÝ PROGRAM. JAZERO SA PREMENÍ NA KOŠICKÉ BENÁTKY, 🚣 NA HLAVNEJ SA PREDSTAVIA TALENT…

PIATKOVÉ OSLAVY DŇA MESTA KOŠICE PRINESÚ PESTRÝ PROGRAM. JAZERO SA PREMENÍ NA KOŠICKÉ BENÁTKY, 🚣 NA HLAVNEJ SA PREDSTAVIA TALENTY, UŽIŤ SI MÔŽETE AJ FESTIVAL MAJÁLES 🎶💃

🟡 JAZERO ŽIJE!
Dva roky očakávané zábavno-súťažné popoludnie plné výborného a veľmi bohatého programu s množstvom zaujímavých a výnimočných sólistov, hudobných a tanečných skupín, tvorivých dielní, animačnej zóny, hier a súťaží pre rodiny s deťmi i dospelých.
⏰ 13.00 h;
📍 Jazero pláž, MČ Košice – Nad Jazerom.
Spoluorganizátor: MČ Košice – Nad Jazerom.

🔵 KOŠICKÉ BENÁTKY
Obľúbená vodná show plavidiel sa vracia! Tradične netradičná súťažná prehliadka vlastnoručne vyrobených vodných plavidiel plná zábavy, humoru a atraktívneho programu s nafukovacími atrakciami a animáciami s rozprávkovými postavičkami pre rodiny s deťmi. Tešia sa na Vás autori netradičných plavidiel, skupina Halibanda, UsmievAnka, DJ Pepo, Incognito DJ (perkusie), moderátor Rišo Herrgott a ďalší.
⏰ 19.00 h;
📍 Jazero pláž, MČ Košice – Nad Jazerom.
Spoluorganizátori: MČ Košice – Nad Jazerom, TEHO Košice

🟡 TALENTÁRIUM 2022
Druhý diel Pokračovanie prehliadky hviezd a hviezdičiek z košických základných a stredných umeleckých škôl. Druhý diel maratónu vystúpení najlepších talentov zo sveta umenia, ktoré v našom meste máme. Dnes sa vám predstavia: Konke pop band z Konzervatória Timonova 2, SZUŠ Krosnianska 6, SZUŠ Zádielska 12 a Dychový orchester mladých zo ZUŠ Bernolákova 26.
⏰ 15.00 h;
📍 Dolná brána, Hlavná ulica.

SPRIEVODNÉ PODUJATIA:
➡️ KOŠICKÝ DEŇ EURÓPY
Pokračovanie obľúbeného podujatia sa tentoraz uskutoční v komornej atmosfére kina Úsmev pod záštitou Kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku a v spolupráci so Zastúpením Európskej komisie na Slovensku. Tento ročník sa ponesie v téme Spolu to má zmysel a zameriame ho na hodnotové aktivity Európskeho spoločenstva. Tešte sa na aktuálne informácie z diania parlamentu v Európskej dedinke, či diskusie na tému o budúcnosti Európy, do ktorých sa môžete zapojiť. Popoludní otvoríme filmový festival LUX award a predstaví sa kapela Komajota. O finále dňa sa postará afterparty a neformálna talkshow s Jánom Gorduličom a predstaviteľmi Európskeho Parlamentu.
⏰ 10.00 h;
📍 Kino Úsmev, Kasárenské námestie 1, Košice.
Organizátor: Kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí a Mesto Košice.

➡️ DNI TERASY
Festival plný športu, koncertov a aktivít pre rodiny s deťmi. V mozaike zaujímavých podujatí nájdete živú farmu, kynologický deň, rezbársky plenér, nočné kino v parku a ešte veľa ďalších prekvapení oslavujúcich 60. výročie sídliska. Kompletný program nájdete na www.kosicezapad.sk.
📍 Miesto: Námestie pred OC Galéria, Zuzkin park, venčovisko Toryská ulica.
Organizátor: MČ Košice – Západ.

➡️ MAJÁLES KOŠICE 2022
Festival Majáles Košice po dvojročnej prestávke prináša priaznivcom pravej festivalovej atmosféry do areálu Košickej Futbalovej Arény výborných hudobných interpretov, tanečné vystúpenia a skvelú zábavu. Festival je súčasťou kultúrneho štartu novej a krásnej Košickej futbalovej arény. Počas popoludnia a večera vás čakajú aj koncerty známych skupín Kontrafakt či Heľenine Oči, zábavné súťaže i tradičné festivalové gastro.
⏰ 16.30 h;
📍 Košická Futbalová Aréna Organizátori: party_production, Košická Futbalová Aréna.


Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🎉 Deň Európy (9. mája) je oslavou mieru a jednoty v Európe. Tento deň si pripomíname výročie historickej „Schumanovej deklarácie...

Št máj 5 , 2022
🎉 Deň Európy (9. mája) je oslavou mieru a jednoty v Európe. Tento deň si pripomíname výročie historickej „Schumanovej deklarácie“. V nej je načrtnutá myšlienka novej formy politickej spolupráce v Európe a považuje sa za začiatok budovania spoločenstva krajín, ktoré dnes nazývame Európskou úniou. 💃 V pondelok 9. mája bude […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close