Photos from Vajnory – dedina v meste’s post

PRVÉ ROKOVANIE MIESTNEHO ZASTUPITEĽSTVA

Dnes sa po prvýkrát zišli starosta a novozvolení poslanci Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava – Vajnory na ustanovujúcom zasadnutí.
Svoj sľub zložili starosta Michal Vlček a deviati poslanci zastupiteľstva – Jana Besedová, Ľubica Mešková, Soňa Molnárová, Juraj Ondruška, Katarína Pokrivčáková, Martina Reháková, Stanislav Uhlár, Róbert Vajda a Juraj Zeman.
Na slávnostnej časti zasadnutia vystúpila aj poslankyňa Národnej rady SR a bývala starostka Vajnor Anna Zemanová. V pracovnej časti poslanci zvolili členov Miestnej rady, ktorými sa stali Ľubica Mešková, Soňa Molnárová a Juraj Zeman. Okrem doterajších stálych komisií vznikla aj nová komisia pre deti a mládež. Poslanci zvolili predsedov aj ďalších členov týchto komisií a venovali sa aj ďalším organizačným záležitostiam samosprávy. Ďalšie riadne pracovné zasadnutie miestneho zastupiteľstva sa uskutoční v stredu 21. decembra 2022.
Záznam z rokovania miestneho zastupiteľstva si môžete pozrieť tu: https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=1289394158560283


Autor správy a foto Vajnory – dedina v meste on Facebook Zdroj Vajnory – dedina v meste on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Záhorská Bystrica - oficiálna stránka's post

St nov 23 , 2022
NOVÉ BÚDKY A KŔMIDLÁ OD NAŠICH ŽIAKOV Štvorica deviatakov a siedmaci základnej školy spolu so svojimi spolužiakmi a spolužiačkami vytvorili niekoľko vtáčích búdok a kŕmidiel 🐧 Spolu s EKO čatou ich rozmiestnili na niekoľkých miestach v Záhorskej Bystrici, aby slúžili svojmu účelu. Deviataci Jonáš Paprčka, Viktor Bartoš, Maximilián Janota, Ondrej […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close