Photos from Staré lýceum’s post

👷 Je tu pondelok – a s ním Vám prinášame aj aktuálne foto zo stavby Staré lýceum.

🪟 Pravé krídlo budovy, ktoré slúži Ústredná knižnica SAV sa už pýši novými oknami na prvom aj druhom podlaží. Ak všetko pôjde hladko, na rade budú okná okolo brány – teda v historickej Dvorane Starého lýcea na druhom podlaží, ktorá slúžila ako zborovňa učiteľov a je dodnes klenotom budovy, a v dvoch malých miestnostiach na prvom podlaží.

🏫 Čelná fasáda už začína naberať svoj finálny v
zhľad a bielu farbu, akú už poznáte z dvorovej strany budovy. Veľmi rýchlo však pokračujú aj práce na štítovej fasáde, kde lešenie vyrástlo len minulý týždeň.

🛣️ Súbežne pekne pokračujú aj práce na Konventnej ulici, ktoré realizuje mestská časť Staré Mesto – srdce Bratislavy. 👏

👣 Ideme ďalej! 🤞


Autor správy a foto CZ ECAV Bratislava Staré Mesto on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

29. deň | Bez predsudkov

Po mar 27 , 2023
„Keď ľudí súdime, nemáme čas ich milovať.“Liturgické čítania na dnes: https://lc.kbs.sk/#20230327__________________________________V rámci prípravy na Veľkú … Autor správy a foto Farnosť Bratislava – Prievoz on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close