Photos from Stará tržnica’s post

🎄UŽ ZAJTRA, 14.12. O 16:30 VÁS ČAKÁ DISKUSIA: Očami organizátoriek: Dajú sa uspokojiť potreby predajcov?🎄

Trhy sú pre lokálnych tvorcov dôležitým nástrojom, a to nielen v rámci predaja, pretože ide častokrát o jediný zdroj príjmu, ale aj v rámci prezentácie. Na internete sú niektorí tvorcovia neviditeľní, ich existencia preto neraz závisí od osobného kontaktu so zákazníkmi.

Kurátorky a organizátorky úspešných trhov a dizajnmarketov bude v diskusii konfrontovať výskumníčka a autorka manuálu Terézia Šabová.

O svoje skúsenosti s komunikáciou s predajcami sa podelia:
Nikola Luzárová – kurátorka podujatia Urban Market
Jana Vašáková – koordinátorka predajcov na podujatiach DOBRÝ TRH, Street Food Park, Vianočné trhy v Bratislave a na iných predajných zónach rôznych festivalov
Petra Molnárová – líderka Slow Food Pressburg a kordinátorka sobotného trhu TRH-PIAC-MARKT v Starej tržnici v Bratislave.

Tešíme sa na vás!


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Stará tržnica's post

Ut dec 13 , 2022
✨ V PONUKE NA Salónka so Slovenskou sporiteľňou NÁJDETE AJ V DRUHOM TURNUSE PREDAJCOV Z NÁŠHO TRH-PIAC-MARKT! ✨ Navštívte a podporte: 🎁 Šmakotky – chutné a zdravé psie keksy, 🎁 WILLMANN Richard Willmann – kvalitná čokoláda, vianočné čokoládové figúrky a adventný kalendár, 🎁 Herbs by Hupka – prírodná kozmetika, sviečky, […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close