Photos from Stará tržnica’s post

POČAS SOBOTY MÁME PRE VÁS AJ PROGRAM. 🥚 ✨ Vidíme sa 24. 9. od 9:00 do 15:00 na Trh-Piac-Markt 2022.

o 10:00 / POSCHODIE / DETSKÉ DIVADLO
🥚 V detskej zóne na poschodí sa naši najmenší návštevníci môžu od 10:00 tešiť na divadielko „Cestoviny s vajcom“ od Nevadivadlo. Naše vajce na rozdiel od pôvodnej predlohy „Išlo vajce na vandrovku” putuje po celom svete. Hlavný hrdina cestuje do Južnej Ameriky, Antarktídy, Austrálie, Afriky a vracia sa opäť na Slovensko do Európy. Počas putovania stretáva ďalšie vajíčka alebo živočíchy, ktoré sa práve z vajíčka vyliahli, a tak zisťuje, že z vajíčok sa neliahnú len sliepky, ale všetky možné živočíšne druhy.

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

10:00 – 14:00 / Lab.cafe / SOBOTNÉ STUDIYO – VÝROBA NAŽEHĽOVAČIEK
✨ Na tomto workshope zistíte, čo je to ploter, aké má široké možnosti využitia. Naučíte sa pracovať s heatpressom, vďaka ktorému si môžete svoj výtvor aplikovať na plátenú tašku alebo akúkoľvek textíliu zo 100% bavlny. Čaká vás množstvo rôznych motívov od trefných nápisov, až po milé ilustrácie. Workshop je vhodný aj pre deti. Viac info 👉 SOBOTNÉ STUDIYO – VÝROBA NAŽEHĽOVAČIEK.

11:30 – 13:00 / Oáza / OTVORENÝ ATELIÉR
🏺 Oáza vás pozýva na workshop pre deti (aj dospelých). Od 11:30-13:00 sa môžete prísť pohrať s hlinou, sprevádzať vás budú lektorky Eva a Karin. Viac info 👉 Otvorený ateliér;

📸 Nevadivadlo


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Bratislavský kraj's post

Pi sep 23 , 2022
🚗 Namaľovali sme čiary. Obchvat je definitívne hotový. V októbri otvárame. Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close