Photos from Stará tržnica’s post

VÝSTAVA UKRAJINSKÝCH UMELCOV, ČÍTANIE Z DETSKEJ KNIHY ČI KERAMIKA PRE DETI V OÁZE. 🌻📖🪴 To všetko nájdete 14. 1. na Trh-Piac-Markt 2023 okrem obľúbených predajcov. Vidíme sa od 9:00 do 15:00.

9:00 – 15:00 / POSCHODIE / VÝSTAVA UKRAJINSKÝCH ILUSTRÁCIÍ
🌻 Po vianočnej Salónke sme si ešte ponechali na poschodí stenu plnú smutno-krásnych plagátov. Rôznorodé diela od ukrajinských umelcov si viete POZRIEŤ – viac info o ich predaji nájdete na výstave. Viac info: fb.me/e/54PSIspB8.

o 10:30 / POSCHODIE – DETSKÁ ZÓNA / ČÍTANIE Z KNIHY „ROZPRÁVKA PRE NEPOSLUŠNÉ DETI“
📖 V detskej zóne bude o 10:30 herečka Henrieta Mičkovicová čítať z knižky od Dušana Taragela „Rozprávky pre neposlušné deti“. Príďte počúvať ožívanie príbehu s pomocou čarovného hlasu obľúbenej herečky!

11:30 – 13:00 / Oáza / Otvorený ateliér
🧒 Oáza vás pozýva na workshop pre deti v Keramická dielňa v tržnici nechajte ich pohrať sa s hlinou, sprevádzať vás budú lektorky Eva a Karin.

9:00 – 15:00 / Oáza / POSEDENIE 😊
🪴 Do Oázy vás tiež pozývame posedieť a odpočinúť si v obkolesení desiatok zelených rastlín.
Ste vítaní, či už beriete deti na Otvorený ateliér do Keramická dielňa v tržnici, ktorej vchod nájdete v Oáze alebo si chcete posedieť s kávou či pohárom vína v ruka v objatí zelených rastlín vypestovaných priamo v Oáze alebo zachránených od našich návštevníkov, ktorý nám odniesli choré či nechcené rastlinky.

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2023 kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from KINO v Petržalke's post

So jan 14 , 2023
Autor správy, foto a správu publikoval Dom kultúry Lúky on Facebook Zdroj Read More

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close