Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

ZIDANE ANI NESTIHOL DOSPREJOVAŤ NÁPISY, A UŽ HO ZADRŽALA POLICAJNÁ HLIADKA

➡️ Uplynulú sobotu (27.08.2022) boli policajti Obvodného oddelenia PZ Petržalka sever vyslaní k prevereniu oznámenia, na základe ktorého malo dochádzať v Sade Janka Kráľa k poškodzovaniu lavičiek a sôch neznámymi osobami, ktoré tam mali sprejovať rôzne nápisy.

➡️ Hliadka sa ihneď presunula na miesto, kde sa spozorovala neznámeho muža, ktorý kľačal pri stene a sprejoval zadnú betónovú časť lavičiek. Neznámy páchateľ po tom ako uvidel policajnú hliadku, urýchlene skryl svoje spreje do ruksaku a preskočil betónový múr. Policajtom však neunikol, pretože tí ho okamžite chytili a obmedzili na osobnej slobode. Následne bolo zistené, že ide o 30-ročného občana Nemecka.

➡️ Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V vzniesol obvinenie 30-ročnému mužovi z Nemecka za prečin poškodzovania cudzej veci. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému trest odňatia slobody vo výške až na jeden rok.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Košice - Mesto Košice's post

St aug 31 , 2022
⚠️👷‍♂️ MESTO POKRAČUJE V SÚVISLÝCH OPRAVÁCH CIEST A CHODNÍKOV V siedmich mestských častiach budú v najbližších týždňoch pokračovať ďalšie súvislé opravy ciest a chodníkov. Rekonštrukcia sa uskutoční na uliciach: ✅ Krosnianska, ✅ Hronská, ✅ Masarykova, ✅ Turgenevova, ✅ Obrancov mieru, ✅ Petzvalova, ✅ Americká trieda, ✅ Magnezitárska. 👉 Spomínané stavebné […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close