Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

OBROVSKÁ NEZODPOVEDNOSŤ VODIČA! S 9-ROČNOU DCÉROU VO VOZIDLE JAZDIL POD VPLYVOM ALKOHOLU

➡ Policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave boli dnes (01.04.2023) vyslaní na Znievsku ulicu v Petržalke, kde približne o 15.00 hod došlo k dopravnej nehode viacerých motorových vozidiel.

➡ Podľa doposiaľ zistených informácií mal 42-ročný vodič viesť vozidlo zn. Seat Altea, pričom sa dostatočne nevenoval vedeniu motorového vozidla následkom čoho narazil do tam odstaveného vozidla, ktoré následkom nárazu odhodilo do ďalšieho pred ním odstaveného vozidla.

➡ V rámci prvotných úkonov policajti vykonali u vodiča vozidla dychovú skúšku na zistenie prítomnosti alkoholu v jeho organizme. Tá skončila s pozitívnym výsledkom 0,79 mg/l, čo predstavuje 1,65 promile. Vodič týmto konaním spáchal prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Vo vozidle sa v čase nárazu okrem vodiča nachádzala aj 9- ročná spolujazdkyňa– dcéra vodiča. Vodič bol prevezený do nemocnice na jednorazové ošetrenie. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

☝️ Opäť upozorňujeme vodičov, aby v žiadnom prípade počas vedenia vozidla nepožívali alkohol a ani neviedli vozidlo v takom čase po požití alkoholu, kedy sa ešte alkohol nachádza v ich organizme. Jazdou pod vplyvom alkoholu ohrozujete svoj život a životy ostatných účastníkov cestnej premávky.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

VODIČI S RUŽOVÝMI VODIČSKÝMI PREUKAZMI POZOR! 31.12.2023 KONČÍ ICH PLATNOSŤ 📌Pripomíname vodičom, ktorým boli vodičské preuka...

So apr 1 , 2023
VODIČI S RUŽOVÝMI VODIČSKÝMI PREUKAZMI POZOR! 31.12.2023 KONČÍ ICH PLATNOSŤ 📌Pripomíname vodičom, ktorým boli vodičské preukazy vydané v termíne od 01. januára 1993 do 30. apríla 2004, aby nezabudli, že 31. decembra 2023 im končí platnosť. Z toho dôvodu im odporúčame, aby ich výmenu neodkladali na neskôr. 📌Žiadosť o nový […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close