Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

ĎALŠÍ OBCHODNÍK S OMAMNÝMI LÁTKAMI PRIŠIEL O SVOJ BIZNIS 💸

➡ Počas včerajšieho dňa policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V vykonali na základe príkazu sudcu v jednom z bytov obytného domu na Znievskej ulici domovú prehliadku. V rámci nej bol okrem iných vecí dôležitých pre trestné konanie nájdený vo viacerých uzatvárateľných vrecúškach a nádobách sušený rastlinný materiál. Pri vyťažovaní podozrivá osoba policajtom uviedla, že sa jedná o marihuanu, ktorú mala predávať ďalším koncovým užívateľom.
Zaistená zelená sušina bola následne zaslaná na expertízu, ktorou bolo zistené, že z celkového zaisteného množstva je možné pripraviť takmer 500 jednotlivých dávok drogy.

➡ Policajti podozrivého muža obmedzili na osobnej slobode a vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V začal trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Timeline photos

Št mar 30 , 2023
Radi by ste si pozreli komédiu s Marcelom Ochránkom, Pavlom Plevčíkom a Martinom Kaprálikom, no nemôžete prísť do Divadla Nová scéna? Nemusíte smútiť. Komédiu VÝSTUP nájdete už aj na Dramoxe! 📺 https://www.dramox.cz/divadla/269-divadlo-nova-scena/461-vystup Autor správy, foto a správu publikoval Divadlo Nová scéna on Facebook Zdroj Read More

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close