Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

TAKTO SA PIJE NA CUDZÍ ÚČET? 🍾🤔

🚨V súvislosti s vyšetrovaním prečinu krádeže sa policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení muža na fotografiách. Muž, po ktorého totožnosti policajti pátrajú, by svojimi informáciami mohol prispieť k objasneniu krádeže a objasneniu trestného činu Neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku.

🚨Podľa doterajších informácií ku krádeži došlo dňa 29.05.2021 v čase medzi 14:45 h do 15:15 h na doposiaľ neustálenom mieste. Poškodená si mala pri platení v jednom obchode s potravinami na Trnavskom mýte všimnúť, že jej chýba osobná taška, v ktorej mala osobné doklady, dve platobné bankové karty a kartu k bezpečnostnému kľúču od bytu.
Na základe bankových transakcií bolo zistené, že tieto karty mal doposiaľ neznámy páchateľ neoprávnene použiť vo viacerých prevádzkach na území bratislavského kraja.

💸Krádežou jej bola spôsobená celková škoda vo výške 165,- eur.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť muža na fotografiách, nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo aj formou súkromnej správy na našom FB.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

TAKTO SA PIJE NA CUDZÍ ÚČET? 🍾🤔 🚨V súvislosti s vyšetrovaním prečinu krádeže sa policajti Okresného...

Št júl 1 , 2021
TAKTO SA PIJE NA CUDZÍ ÚČET? 🍾🤔 🚨V súvislosti s vyšetrovaním prečinu krádeže sa policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení muža na fotografiách. Muž, po ktorého totožnosti policajti pátrajú, by svojimi informáciami mohol prispieť k… More Autor správy a foto […]

Mohlo by Vás zaujímať