Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

PREVOŇANÉ LETO
JEDNA KÚPENÁ VOŇAVKA NESTAČÍ, MUSÍ ICH BYŤ VIAC A KRADNUTÝCH

Policajti druhého bratislavského okresu vyšetrujú krádež ku ktorej došlo dňa 19.05.2022 v čase okolo 19:43 h v jednom z nákupných centier na Zlatých pieskoch.
Doposiaľ neznámy páchateľ tam z predajne drogérie odcudzil 4ks vôní zn. Diesel, ktoré si vložil do papierovej nákupnej tašky a bez platenia z predajne odišiel. Uvedeným konaním neznámy páchateľ spôsobil škodu v celkovej výške cca 219,60,-€.

➡V súvislosti s vyšetrovaním tohto skutku sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie osoby na uvedených záberoch, ktorí by svojimi vedomosťami mohli napomôcť pri objasnení tohto skutku.

➡Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na priložených fotografiách, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

ℹ️ Infopoint na Hlavnej stanici zriadil magistrát v spolupráci so Železnice Slovenskej republiky - ŽSR, Ministerstvo vnútra SR a...

Po máj 23 , 2022
ℹ️ Infopoint na Hlavnej stanici zriadil magistrát v spolupráci so Železnice Slovenskej republiky – ŽSR, Ministerstvo vnútra SR a mimovládnymi organizáciami bezprostredne po vypuknutí konfliktu na Ukrajine. Za takmer tri mesiace fungovania v ňom zamestnanci mesta, mimovládnych organizácií a tiež dobrovoľníci a dobrovoľníčky pomohli viac ako 37 000 ľuďom utekajúcim […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close