Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

VÝBORNÁ PRÁCA POLICAJTOV KRIMINÁLNEJ POLÍCIE
PÁCHATEĽA MALI PO ČINE RÝCHLO V PUTÁCH📹👮‍♂️👌

Dňa 18.08.2022 v čase od 04:50 h do cca 05:35 vykonal neznámy páchateľ krádež do obytného karavanu. Obytný karavan zn. Peugeot Chausson bol zaparkovaný na ulici Kalinčiakova na parkovisku pred recepciou hotela. Neznámy páchateľ sa vlámal do karavanu neznámym predmetom, prekonal zámok vodičových dverí a z interiéru odcudzil viacero cenných vecí. Svojim konaním spôsobil poškodenému škodu v celkovej výške približne 3600€.
➡Neznámy páchateľ – muž, bol kamerovým záznamom hotela zachytený. Tieto záznamy boli predložené polícii.
➡Policajti kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava III prostredníctvom operatívno-pátracej činnosti ustálili totožnosť neznámeho páchateľa ako 43 – ročného Róberta E. z Bratislavy, ktorý bol následne na Trnavskom mýte, pri tržnici obmedzený na osobnej slobode, poučený o svojich právach a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie k vykonaniu ďalších potrebných úkonov.
➡Po vykonaní osobnej prehliadky hliadka u muža našla veci, ktoré pochádzali aj zo zaparkovaného obytného karavanu.
☝Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava III vzniesol obvinenie voči 43 – ročnému Róbertovi E. vo veci trestného činu krádeže.
V prípade preukázania viny pred sudom hrozí 43 – ročnému Róbertovi E. v zmysle zákona trest odňatia slobody až na dva roky.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

RADVANSKÝ JARMOK BUDE AJ O NÁVRATOCH K TRADÍCIÁM Podujatie prinesie domácim a návštevníkom nášho mesta opäť ukážky práce remese...

Pi aug 19 , 2022
RADVANSKÝ JARMOK BUDE AJ O NÁVRATOCH K TRADÍCIÁM Podujatie prinesie domácim a návštevníkom nášho mesta opäť ukážky práce remeselníkov, pestrý kultúrny program a obľúbené zábavné atrakcie či jarmočné špeciality. Aj o tom bude Radvanský jarmok, zapísaný pred jedenástimi rokmi do Reprezentatívneho zoznamu nehmotného kultúrneho dedičstva Slovenska. Umenie takmer 250 remeselníkov […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close