Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

ĎALŠÍ UKRADNUTÝ BICYKEL!🚴🤦
POZNÁTE ICH? OZVITE SA NÁM!

👮Policajti štvrtého bratislavského okresu objasňujú okolnosti krádeže, ktorej sa dopustili doposiaľ neznámi páchatelia 10.01.2022 v čase okolo 02:00 h na ulici Staré Grunty. Podľa doterajších informácií páchatelia kliešťami prestrihli ľavú dolnú časť brány, ktorou sa vchádza do garáže. Následne sa presunuli k parkovaciemu miestu, kde bol umiestnený bicykel. Kliešťami prestrihli zámok, ktorým bol bicykel zabezpečený. Tým páchatelia spôsobili škodu vo výške 2.145,98 ,-€.
☝V súvislosti s vyšetrovaním tohto skutku sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie osôb na uvedených záberoch, ktorí by svojimi vedomosťami mohli napomôcť pri objasnení tohto skutku.

👉👮Akékoľvek informácie k totožnosti osôb na priložených fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Ministerstvo obrany Slovenskej republiky's post

So jan 22 , 2022
VÝBEROVÝ PROCES DO OZBROJENÝCH SÍL NIE JE „MED LÍZAŤ“ 💪 Kritériá sú nastavené tak, aby sa súčasťou OS SR mohli stať len tí najschopnejší – pretože náročné povolanie profesionálneho vojaka/vojačky si vyžaduje náročný výcvik. 💚 🪖 Pred dvoma týždňami otvorila martinská základňa svoje brány, aby privítala nových čakateľov prípravnej štátnej […]