NÁVOD AKO SI ZBYTOČNE SPÔSOBIŤ PROBLÉMY A HANBU?

➡️ NÁVOD AKO SI ZBYTOČNE SPÔSOBIŤ PROBLÉMY A HANBU? 🤦‍♂️
PÁTRAME PO TOTOŽNOSTI SENIORA NA FOTOGRAFIÁCH

👉 Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II sa obracajú na verejnosť v súvislosti s objasňovaním trestného činu krádeže, ku ktorej došlo 29.04.2022 vo večerných hodinách v predajni s potrebami pre dom a záhradu na Galvaniho ulici v Bratislave.
👉 Podľa doposiaľ zistených informácií malo ku krádeži dôjsť tak, že neznámy páchateľ si čakanie v rade na výmenu a vrátenie tovaru, skrátil odcudzením pánskej koženej peňaženky, ktorá bola položená na pulte. Spolu s peňaženkou zobral aj doklady, bankomatovú kartu, finančnú hotovosťou a kľúče.

👉 V tejto súvislosti pátrame po totožnosti neznámeho muža na priložených fotografiách, ktorý svojimi vedomosťami určite napomôže pri objasňovaní tohto skutku.
👉 V prípade akýchkoľvek informácií súvisiacich s týmto prípadom nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Nová pracovná ponuka 👉 architekt/ architektka IT (pre oblasť rozvoja informačných systémov) 👈 🧑‍💻 Hľadáme skúseného dynamického...

Pi máj 20 , 2022
Nová pracovná ponuka 👉 architekt/ architektka IT (pre oblasť rozvoja informačných systémov) 👈 🧑‍💻 Hľadáme skúseného dynamického IT architekta/analytika do tímu na zaujímavé projekty, ktorý má skúsenosti s IT architektúrou, navrhovaním informačných systémov a nezľakne sa ani úloh, ktoré majú celobankový dopad. Náš nový kolega, alebo kolegyňa by mala mať […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close