TO NEPOTEŠÍ: OPITÁ NARAZILA DO INÉHO AUTA JEJ PROMILE JE ZARÁŽAJÚCE

👮Seneckí policajti obvinili 42 – ročnú Denisu G. z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Za takéto konanie jej hrozí trest odňatia slobody na jeden rok.

🚨Podľa doterajších informácii obvinená dňa 22.09.2021 v čase krátko po 12:30 h parkovala svoje osobné motorové vozidlo zn. Mazda pri jednom z bytových domov v meste Senec, pričom pri parkovaní poškodila tam stojace osobné motorové vozidlo zn. VW Touareg.

🚨Policajná hliadka na mieste ženu podrobila dychovej skúške. U vinníčky dopravnej nehody bola dychová skúška pozitívna, s výsledkom 3,10 promile. Škoda na vozidlách bola vyčíslená na 2 600,- eur.

Žena bola hliadkou PZ obmedzená na osobnej slobode a eskortovaná na najbližšie policajné oddelenie. Vec bude riešená v tzv. ,,superrýchlom konaní“. Denisa pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase do 48 hodín.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

POZOR NA PODVODNÍKOV! Chceli by sme Vás upozorniť, že počas predchádzajúcich dní sa objavilo viacero prípadov, v ktorých neznám...

Št sep 23 , 2021
POZOR NA PODVODNÍKOV! Chceli by sme Vás upozorniť, že počas predchádzajúcich dní sa objavilo viacero prípadov, v ktorých neznámy odosielateľ v mene finančnej správy rozposiela daňovníkom „podvodný“ email. V ňom informuje, že máte nárok na vrátenie dane vo výške 136,99 eur, ale musíte vyplniť priložený formulár na vrátenie platby. POZOR, […]