Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

NOČNÁ POMOC DOPRAVÁKOV ŤAŽKO ZRANENÉMU PSÍKOVI🐾🚔
TAKMER ŽIADNA Z INŠTITÚCII NEBOLA SCHOPNÁ POMÔCŤ❗️

👉Na linke 158 sme včera (19.10.2022) krátko pred 20.00h prijali oznámenie od občana, o ťažko zranenom psíkovi ktorý sa nachádza pred jedným z rodinných domov v Záhorskej Vsi. Na miesto sa bezodkladne dostavila hliadka dopravných policajtov. Tí oznámenie preverili a jeho hodnovernosť potvrdili. Na mieste bolo zistené že sa jedná o psíka menšieho vzrastu – fenku, ktorá má zranené zadné končatiny, nemôže chodiť a krváca z oblasti brucha. Policajti ju opatrne odchytili a zabránili jej ďalšiemu prípadnému zraneniu na vozovke.
👉Následne sa snažili telefonicky skontaktovať s viacerými inštitúciami slúžiacim na pomoc zvieratám, ako aj veterinárnym ambulanciám nielen v okrese Malacky, avšak žiadna z nich nebola schopná poskytnúť pomoc. Nakoľko zviera zjavne v dôsledku zranení trpelo, policajti ho opatrne naložili do služobného vozidla a previezli do jednej z veterinárnych nemocníc v Bratislave. Počas prevozu sa opakovane pokúsili ešte s uvedenými inštitúciami skontaktovať, avšak bezúspešne.
👉Po príchode do jednej z veterinárnych nemocníc v Bratislave ťažko zranené zviera odovzdali veterinárnemu lekárovi, ktorý mu poskytol odbornú pomoc.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

V priebehu dnešného dňa sme na vás obrátili v prípade pátrania po svedkovi dopravnej nehody. Po krátkom čase ste nám zaslali pot...

Št okt 20 , 2022
V priebehu dnešného dňa sme na vás obrátili v prípade pátrania po svedkovi dopravnej nehody. Po krátkom čase ste nám zaslali potrebné informácie, ktoré poslúžia k náležitému objasneniu tejto veci. Touto cestou ďakujeme za spoluprácu a pomoc. PÁTRAME PO SVEDKOVI DOPRAVNEJ NEHODY OZVITE SA NÁM! POMÔŽTE SVOJIMI INFORMÁCIAMI 🚗💥 ➡️ […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close