Vlak zrazil dve maloleté dievčatá

AKTUALIZÁCIA 02.06.2021

Podľa doterajších informácií rušňovodič spozoroval pred železničnou stanicou v oblúku dve osoby ženského pohlavia, ktoré sa nachádzali v priechodovom priereze. Okamžite použil zvukové výstražné znamenie ako aj rýchlo činné brzdenie. Napriek tomu zrážke s týmito osobami už nedokázal zabrániť.

Jedna z maloletých osôb utrpela na mieste devastačné zranenia nezlučiteľné so životom. Druhá osoba bola s ťažkými zraneniami prevezená do jednej z bratislavských nemocníc, kde rozsiahlym zraneniam dnes podľahla.

Rušňovodič bol na mieste podrobený dychovej skúške, ktorá požitie alkoholických nápojov vylúčila.

Ďalšie okolnosti prípadu sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania. Poverený príslušník Odboru železničnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

700 SADENIČIEK NETRADIČNEJ ČERVENEJ ŠALVIE

St jún 2 , 2021
🌺 700 SADENIČIEK NETRADIČNEJ ČERVENEJ ŠALVIE 🌺 Na Hviezdoslavovom námestí pribudnú špeciálne šľachtené odrody liečivej byliny šalvie. Oproti známejšej fialovej bylinke, červená plní len okrasnú funkciu, nemá žiadne liečivé účinky. Veríme, že Vás svieže letničky potešia. Staré Mesto ❤ Bratislavy. Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close