Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Od skorého rána riešia mestskí policajti a policajtky následky silného vetra v Bratislave. S niektorými si vieme poradiť, inde privolávame špecializované zložky. ⬇️⬇️⬇️

🔵 Nové Mesto – 07:16h – Cesta na Kamzík – spadnutý strom na parkovisku. Vyrozumeli sme HaZZ a strom odstránili.

🔵 Ružinov – 08:08h – Sinokvetná 15 – zlomený a spadnutý strom, koruna zasahuje do komunikácie. Vyrozumeli sme HaZZ a strom odstránili.

🔵 Staré Mesto – 09:18h – Nám. nežnej revolúcie 1 – vetrom zlomená dopravná značka pred tržnicou. Značku zabezpečili kolegovia z magistrátu.

🔵 Staré Mesto – 09:38h – Zámocká 1A – vetrom zlomená dopravná značka pred garážami. Zabezpečili sme na mieste.

🔵 Lamač – 09:41h – Lamačská cesta – spadnutý elektrický kábel na ceste. Nahlásené na poruchy elektrární. Hliadka mestskej polície zabezpečovala miesto. Kábel poruchovou službou odstránený.

🔵 Staré Mesto – 09:50h – Žilinská 16 – vetrom odtrhnuté a spadnuté veľké bilboardy. Vyrozumeli sme SBS firmy ktorrj billboardy patrili, následne ich odpratali.

🔵 Lamač – 10:29h – Bory – vietor nadfúkol obrovský stan 20 x 6 metrov a metal ho po parkovisku. Na mieste sme zasahovali s kolegami z Policajného zboru a HaZZ.

🔵 Petržalka – 10:21h – Furdekova 19 – na hlavnú cestu odfúklo kontajner na papier, ktorý tvoril prekážku. Odtlačili sme ho na miesto a zabezpečili.

🔵 Nové Mesto – 10:41h – Krížna x Legionárska pri konskej železnici na ceste spadnutý billboard. Hliadka ho odpratala mimo komunikáciu a vyrozumela správcu komunikácie.

🔵 Ružinov – 10:48h – Kulíškova 17 – Prázdny kontajner odfúklo a narazil do vozidla, ktorému prevalil dvere. Prípad sme odstúpili kolegom z PZ SR.

🔵 Rača – 10:23h – Rustavelliho – na streche obchodu uvoľnený krycí panel klimatizácie, hrozilo odtrhnutie. Vyrozumeli sme tamojších pracovníkov, ktorí ho upevnili.

🔵 Nové Mesto – 10:00h – Cesta na Kamzík – spadnutý strom na plot nad prístupovou cestou k hotelu West. Vyrozumeli sme hasičov, ktorí strom odstránili.

🔵 Devín – 10:29h – Devínska cesta – spadnutý strom na ceste blokuje celý pravý jazdný pruh. Usmerňovali sme dopravu a vyrozumeli hasičov ktorí strom odstránili.

🔵 Nové Mesto – 10:35h – Pri vinohradoch 77 – na ceste vetrom prevrátená mobilná toaleta. Vyrozumeli sme pracovníkov firmy, odkiaľ toaletu odfúklo. Odstránili ju z komunikácie.

🔵 Nové Mesto – 10:55h – Bajkalská 3 pri čerpacej stanici odtrhnutá obrovská reklamná tabuľa, celá sa potrhala a k zemi visí železo.

🔵 Petržalka – 11:29h – Záporožská 5 – na budove vetrom odtrhnutý plech písmena G z reklamy – hrozba pádu. Privolaní hasiči, ktorí situáciu zabezpečili.

🔵 Nové Mesto – 11:17h – Vlárska – vetrom odfúknuté dva kontajnery HUMANA priamo na komunikáciu. Hliadka ich odsunula na miesto a zabezpečila.

🔵 Nové Mesto – 12:18h – Gavlovičova – oplotenie rozkopávky spadnuté na komunikáciu – cesta je neprejazdná.

🔴 Situácia sa v poobedňajších hodinách začala upokojovať. Mestské policajtky a policajti sú naďalej v teréne a sú pripravení pomôcť. Ak ste svedkom podobných udalostí, neváhajte a volajte na bezplatnú linku 📞159.


Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🌴ZÁŽITOK A TRADÍCIA V JEDNOM 🗓️30. apríla si v priestore pred bývalou poštou na Istrijskej ulici máte možnosť pozrieť pôsobivé ...

So mar 11 , 2023
🌴ZÁŽITOK A TRADÍCIA V JEDNOM 🗓️30. apríla si v priestore pred bývalou poštou na Istrijskej ulici máte možnosť pozrieť pôsobivé Stavanie Mája mladíkmi z 👨‍🚒DHZ Devínska Nová Ves. Program a zábavu zabezpečia: 🎵 Hudobná skupina Trevis 🤹 Kúzelník Peter Šesták 👧👦Prvosienka – detský folklórny súbor, Bratislava & 🕺🏿🪩DJ Ako to […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close