Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Mužov podozrivých z vlámania zadržali na úteku ružinovskí mestskí policajti. ⬇⬇⬇

🔵 Hliadky Okresného veliteľstva Bratislava II počas uplynulej noci reagovali na telefonický oznam o troch osobách, ktoré sa pohybujú v areáli jednej zo základných škôl v Ružinove.
🔵 Dvaja muži vystúpili z auta, dali si na hlavy kapucne a s náradím rôzneho druhu vstúpili do areálu školského dvora. Tretí muž – vodič čakal v neďaleko odstavenom vozidle.
🔵 Mestskí policajti si pri príchode na miesto všimli ako dve osoby bežia z areálu školy a nasadajú do naštartovaného vozidla. Jedna z hliadok začala unikajúce auto okamžite prenasledovať. Zároveň komunikovala s druhou dvojicou mestských policajtov, ktorým sa podarilo zablokovať mu cestu na ďalšej ulici. Podozrivú trojicu teda bezprostredne po spáchaní skutku zadržali.
🔵 Policajným hliadkam sa muži priznali k tomu, že sa vlámali do priestorov školy, o čom svedčili aj poškodené zámky na dverách.
🔵 Pri predvádzaní na príslušný útvar Policajného zboru však dvaja z nich začali klásť aktívny odpor a odmietali ísť s hliadkami dobrovoľne. Boli voči nim preto použité donucovanie prostriedky.
🔵 Prípadom sa ďalej zaoberali kolegovia z Policajného zboru.
🔴 Ak sa stanete svedkami podobnej situácie alebo páchania akéhokoľvek iného protiprávneho konania, neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom nepretržite fungujúcej linky 📞 159.


Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Budeme radi, keď podporíte našu úspešnú mládež posunutím svojich 2% z príjmu. Vopred ďakujeme 🤝

Št mar 9 , 2023
Budeme radi, keď podporíte našu úspešnú mládež posunutím svojich 2% z príjmu. Vopred ďakujeme 🤝 Autor správy, zdroj a foto VKP Bratislava on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close