Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Porušovanie maximálnej povolenej váhy vozidiel a stým súvisiace ničenie ciest v meste, ale aj nadmerný hluk a prašnosť. Na kontrolu nákladných vozidiel sa včera zamerali kolegovia z Polícia SR – Bratislavský kraj. My sme im pritom pomáhali.⬇⬇⬇

🔵 Mestskí policajti z Okresného veliteľstva v Novom Meste včera usmerňovali dopravu pri kontrole kamiónov, ktoré si skracovali cestu cez Vajnory.
🔵 Príslušníci policajného zboru medzitým vozidlá a šoférov, ktorí jazdili cez Roľnícku ulicu, kontrolovali. Odhalili viacero porušení predpisov. Najčastejšie išlo o prekročenie váhových limitov.
🔵 Nejde o ojedinelú akciu. Dopravní policajti v spolupráci s mestskou políciou budú naďalej kontrolovať šoférov, ktorí aj takýmto spôsobom znižujú kvalitu života obyvateliek a obyvateľov Bratislavy.
🔵 So štátnou políciou spolupracujeme nielen pri zabezpečovaní verejného poriadku, napríklad počas kritických futbalových zápasov alebo počas protestov a demonštrácií, ale aj počas bežných dní pri podobných akciách.


Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Bratislavský kraj's post

Pi máj 26 , 2023
🚴 TIP NA CYKLOVÝLET JURAVA. Z RAČE K MALÉMU DUNAJU ☀️ Račianske vinohrady, Pustý kostolík vo Svätom Jure, Mohyla Milana Rastislava Štefánika či Šúrsky kanál. To všetko môžete vidieť, ak sa vyberiete na bicykli po obľúbenej cyklotrase JURAVA z Rače cez Vajnory, Ivanku pri Dunaji až k Malému Dunaju. 👉 […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close