Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Radi by sme vyjadrili našu úctu a vďaku všetkým hrdinom a hrdinkám 👩‍🚒🧑‍🚒, ktorí sú ochotní riskovať svoje životy pri pomoci ľuďom v núdzi. Hasiči sú neoddeliteľnou súčasťou nášho mesta a ich práca a odhodlanie pri záchrane životov a majetku je často obdivuhodná. Dnes je Medzinárodný deň hasičov. ⬇️⬇️⬇️

🔵 Od jesene 2021 sme prepojení s hasičmi aj prostredníctvom operačného strediska, vďaka ktorému môžeme lepšie koordinovať naše hliadky a pomáhať efektívnejšie a rýchlejšie plniť ich náročné povolanie.
🔵 Mestské policajtky a policajtov môžete často vidieť pri požiaroch, ako sa snažia zabezpečiť napríklad prejazd hasičských vozidiel, pomáhať priamo na mieste alebo usmerňovať dopravu v okolí. Sme hrdí, že aj takto môžeme byť súčasťou ich tímu.
🔵 Profesionálni a aj dobrovoľní hasiči a hasičky plnia nenahraditeľnú úlohu v našom meste a vďaka a úcta im patrí nielen dnes, ale aj každý iný deň v roku. Máme pre vás len jediné prianie a to, aby ste sa vrátili po každej službe živí a zdraví domov ku svojim blízkym.

Ďakujeme Hasičský a záchranný zbor!


Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

4.zasadnutie miestneho zastupiteľstva MČ BA-Vajnory

Št máj 4 , 2023
živý prenos Autor správy a foto Vajnory – dedina v meste on Facebook Zdroj Vajnory – dedina v meste on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close