ZMENA PRAVIDIEL FUNGOVANIA POČAS ČERVENEJ FÁZY 🔴

Od budúceho pondelka (27.9.21) bude okres Ružomberok zaradený do červenej fázy Covid opatrení. Znamená to zmenu vo viacerých oblastiach fungovania vo verejnom živote.

V priložených obrázkoch nájdete niektoré dôležité zmeny a aj príklady, ako na to.

Tak, ako platilo aj v predošlých mesiacoch Mestský úrad žiada svojich klientov o zodpovednosť. Zároveň v snahe o čo najrýchlejšie vybavenie a v snahe o zachovanie bezpečia prosí o to, aby klienti uprednostnili telefonickú alebo elektronickú komunikáciu pred osobnou.

Na takéto grafiky bude vytvorený fotoalbum na facebookovej stránke mesta (tejto stránke). Nájdete ho tam už od zajtrajšieho rána a bude tam dovtedy, kým pravidlá budú platné. Dúfame, že tam budú čo najkratšie

Ak sa chystáte na úrad a nie ste si istí, aké pravidlá platia, neváhajte nám napísať. Zároveň chceme tieto grafiky spraviť čo najkomplexnejšie, preto ak si myslíte, že tu nejaká oblasť chýba, tak nám to prosím napíšte do komentára.

Informácie o aktuálnych opatreniach nájdete aj na stránke korona.gov.sk. Informácie o testovaní a pravidlách platných v Ústrednej vojenskej nemocnici nájdete na uvn.sk.

🌹🌹🌹


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Ružomberok on Facebook

redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🔴NAŽIVO: Reforma nemocníc a súdny spor s autobusovými dopravcami

Št sep 23 , 2021
🔴NAŽIVO: Reforma nemocníc a súdny spor s autobusovými dopravcami Autor správy, foto a správu publikoval Banskobystrický samosprávny kraj on Facebook