Photos from MČ Vrakuňa – oficiálna stránka’s post

Projekt zberu textilu vo Vrakuni – doplnenie kontajnerov o ďalšie lokality

V priebehu víkendu nám vo Vrakuni pribudlo ďalších 5 stanovíšť s novými kontajnermi od OZ EKOCHARITA SLOVENSKO SLOVENSKU. Tie občanom budú slúžiť na zber použitých textílií, odevov a obuvi: pánske, dámske, detské odevy pre všetky sezóny, lôžkoviny, posteľnú bielizeň a iný domáci textil, topánky, tašky, kožené a kožušinové odevy, doplnky. Taktiež na domáce, kuchynské a športové potreby, knihy, hračky a podobne. Zozbieranému oblečeniu a textilným výrobkom sa týmto poskytne druhá šanca ich druhotným spracovaním a vrátením do obehu.

Doplnené boli na ul. Rajčianskej, Žitavskej, Hnileckej, Železničnej a Malodunajskej. V kontajneroch sú umiestnené monitorovacie senzory od spoločnosti SENSONEO, ktoré monitorujú naplnenie – online aplikácia včas ukáže percento naplnenosti, aby sa predišlo ich preplneniu.

Zároveň došlo k presunutiu kontajnerov na ul. Orchideová, ale len o pár m bližšie, na križovatku Platanová/Orchideová.


Autor správy, foto a správu publikoval MČ Vrakuňa – oficiálna stránka on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Super výsledok, len tak ďalej 👏

Pi júl 23 , 2021
Super výsledok, len tak ďalej 👏 🏆 Lukostrelkyňa Denisa Baránková ako prvá Slovenka zasiahla do bojov na olympijských hrách v Tokiu. V kvalifikácii, na základe ktorej sa zostavuje pavúk súťaže, obsadila 12. priečku! 💪 Výsledných 655 bodov je nielen jej osobným rekordom, ale aj novým slovenským juniorským rekordom. 😍 V […]

Mohlo by Vás zaujímať