SENIORSKA HVIEZDA OPÄŤ ZAŽIARILA

Seniori z Košíc rok čo rok dokazujú, že ešte stále nepatria do starého železa, ale na pódium, kde môžu ukázať svoj talent a odprezentovať, čo vedia. 🙌 Podujatie Seniorská hviezda ⭐ je nesúťažnou prehliadkou ich celoročných aktivít, ktorá sa uskutočnila včera 23. septembra v KASÁRNE/KULTURPARK.

Členovia klubov seniorov, denných centier a občianskych združení seniorov mesta Košice opäť predviedli svoje 🎤🎶 spevácke či 💃🏻 tanečné umenie. Tento rok na pódiu zažiarilo 18 vystúpení jednotlivcov, ale aj súborov z rôznych košických mestských častí, ale aj z okolia.

Nie je dôležité, kto je najlepší, pretože počas prehliady „hviezdia“ všetci. Každý z účinkujúcich je hviezda, 💫 ktorá žiari v súhvezdí ľudí tešiacich sa zo života, talentovaných a nestarnúcich. Pozrite si fotogalériu z vystúpenia, ktorého heslom je 🎼 spevom a tancom za zdravím.


Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook

redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🔴SLEDUJTE S NAMI ONLINE: KONFERENCIA VYBER SI ŽIVOT 👩‍👧 srdečne pozývame na sledovanie 22. ročníka konferencie Vyber si život, ...

Pi sep 24 , 2021
🔴SLEDUJTE S NAMI ONLINE: KONFERENCIA VYBER SI ŽIVOT 👩‍👧 srdečne pozývame na sledovanie 22. ročníka konferencie Vyber si život, ktorá je zameraná na tému Farmácia a ochrana života. Vzácni hostia budú na úrade ŽSK diskutovať o dôstojnosti a ochrane života na úrovni farmácie. Konferencia má dlhoročnú tradíciu a zúčastňujú sa […]