Photos from Karlova Ves’s post

BEZBARIÉROVÉ PRIECHODY PRIBÚDAJÚ 👩‍🦼👨‍🦽
Bezpečnosť a bezbariérovosť. To sú hlavné priority pri rekonštrukcii priechodov pre chodcov. Okrem premaľovania pásov sa z niektorých chodníkov odstraňujú obrubníky, ktoré doteraz sťažovali pohyb imobilným obyvateľom, starším Karlovešťanom aj rodičom s kočíkmi.
Bezbariérové riešenie pribudne:
✅ na Borskej pri OD Centrum
✅ Jána Stanislava pri križovatke s Tománkovou
✅ na Jamnického pri križovatke s Matejkovou
✅ Ľudovíta Fullu pri ZŠ na Majerníkovej 62.
Tieto úpravy budú zahŕňať aj dlažbu s výstražnými a vodiacimi prvkami pre zrakovo postihnuté či nevidiace osoby. V prípade dlhších priechodov sa pristúpi aj k ich presunu o pár metrov, ako tomu bude v prípade na Tománkovej.
V závislosti od rozpočtu disponuje miestny úrad aj cenovými ponukami na bezbariérové úpravy na Púpavovej pri nadjazde a na rohu Púpavovej a Pustej.


Autor správy, foto a správu publikoval Karlova Ves on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pozývame Vás spolu s rodinou dňa 26.7.2021 do areálu X-Bionic v Šamoríne, kde v rámci Olympijského Festivalu môžete na vlastnej...

Pi júl 23 , 2021
Pozývame Vás spolu s rodinou dňa 26.7.2021 do areálu X-Bionic v Šamoríne, kde v rámci Olympijského Festivalu môžete na vlastnej koži zažiť Pozývame Vás aj na ďalšie nemenej zaujímavé aktivity z oblasti diagnostiky vrcholových športovcov. Máte možnosť absolvovať: Diagnostiku: Meranie telesného zloženia 10:00 – 12:00�Fyzioterapeutické merania�Merania parametrov výbušnej sily dolných […]

Mohlo by Vás zaujímať