Photos from Dúbravka – mestská časť Bratislavy’s post

FIT ZÓNY💪
Príprava troch nových fit zón ide do finále. 👍
Dúbravskí poslanci pripravili počas tohto roka svoje priority, zmeny vo verejnom priestore. Každý mohol v súvislosti s verejným priestorom a jeho obnovou rozhodnúť o sume päťtisíc eur. Niektorí poslanci sa spojili, aby mohli podporiť projekt vyššou sumou.
Tak to bolo napríklad aj pri takzvaných nových fit zónach v troch rôznych lokalitách. Mestská časť ich dokončila v septembri. Prvý priestor na cvičenie pribune na niekdajšej ploche detského ihriska – Bujnáková – Hanulova. Do tohto projektu sa spojili poslanci Juraj Horan, Pavel Vladovič, Tomáš Husár, Marcel Burkert. Poslanci Mário Borza a Ľuboš Krajčír v rámci priorít dal doplniť fitness stroje neďaleko ihriska na Valachovej ulici pri Dune.
Tretia fit zóna vzniká na ploche pri Centre pedagogicko – psychologického poradenstva a prevencie na Fedákovej.
Ide o stroje na vonkajšie cvičenie, posilňovanie. Fitness a kardio stroje aj pre skôr narodených boli prioritou poslancov – Viera Psotková, Alexej Dobroľubov a Libor Gula.


Autor správy a foto Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Stará tržnica's post

Pi sep 23 , 2022
POČAS SOBOTY MÁME PRE VÁS AJ PROGRAM. 🥚 ✨ Vidíme sa 24. 9. od 9:00 do 15:00 na Trh-Piac-Markt 2022. o 10:00 / POSCHODIE / DETSKÉ DIVADLO 🥚 V detskej zóne na poschodí sa naši najmenší návštevníci môžu od 10:00 tešiť na divadielko „Cestoviny s vajcom“ od Nevadivadlo. Naše vajce […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close