Photos from Danubiana Meulensteen Art Museum’s post

Už zajtra 17.3.2023 o 16:00 sa v Danubiane uskutoční krst knihy Hommage à Marián Varga, v ktorej budú predstavené všetky fotografie, ktoré ste mali možnosť vidieť na výstave, životopis umelca spracovaný Janou Vargovou a viaceré originálne dokumenty z umelcovho archívu. Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú si túto reprezentatívnu 416 stranovú obrazovú publikáciu počas krstu zakúpiť za uvádzaciu cenu 70,00 EUR, sme do knihy vložili aj malý darček v podobe CD. Jeho obsahom sú skladby Hommage à J.S.Bach a ulica plná plášťov do dažďa, ktorú v roku 1970 na SP platni nahrala skupina Collegium musicum.
(Kniha má tvrdý obal, látkový polep červenej farby a čierny prebal. Jej predajná cena neskôr bude 75€. Zakúpiť si ju budete môcť v našom ArtShope. V iných predajniach dostupná nebude.)
Tešíme sa na stretnutie s Vami pri Dunaji,
Knižky už čakajú na vás!

Tomorrow on the 17th of March at 4:00 p.m., the launch of the book Hommage à Marián Varga will take place in Danubiana, in which all the photographs that you had the opportunity to see at the exhibition, the biography of the artist prepared by Jana Vargová and several original documents from the artist’s archive will be presented. For everyone, who decide to purchase this representative 416-page picture publication during the launch ceremony for the introductory price of EUR 70.00, we have also included a small gift in the form of a CD in the book. Its contents include the compositions Hommage à J.S.Bach and a street full of raincoats, which were recorded by the group Collegium musicum in 1970 on an SP record.
(The book has a hard cover, a red cloth coat and a black cover. Its selling price later will be €75. You can buy it in our ArtShop. It will not be available in other stores.)
We look forward to meeting you at the Danube.
The books are waiting for you here already!


Autor správy, foto a správu publikoval Danubiana Meulensteen Art Museum on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

JARNÝ BEH OKOLO BOTANICKEJ ZÁHRADY 🏃 Pozývame na športové podujatie spojené s grilovačkou, ochutnávkou piva z experimentálneho ...

Št mar 16 , 2023
JARNÝ BEH OKOLO BOTANICKEJ ZÁHRADY 🏃 Pozývame na športové podujatie spojené s grilovačkou, ochutnávkou piva z experimentálneho pivovaru, inovatívnych potravín a spoznávaním parku Botanickej záhrady SPU. 👉 Kedy: utorok 21. marca od 18.00 do 22.00 👉 Kde: Prezentácia účastníkov je v areáli SPU pri MiniZoo na Chrenovej. ⛳ Jarný beh […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close