Photos from Bratislavský kraj’s post

🚌 LETNÉ AUTOBUSY VÁS ODVEZÚ DO PRÍRODY 🚌

MHD ako ekologická a udržateľná forma dopravy každoročne prepraví na linkách 43, 52, 144 a 154 viac ako 200-tisíc cestujúcich. Posilnený letný režim daných liniek MHD počas víkendov a sviatkov reaguje na výrazný dopyt zo strany cestujúcich. Premávať začnú od soboty 25.3.

👉 Cestujúci sa tak opäť komfortne dostanú aj do známej Kačínskej doliny, do ktorej zaistí dopravu linka 43, ktorá na konečnú Kačín bude premávať striedavo s konečnou Lesopark.

👉 Po trase Pekná cesta – Horáreň Krasňany začne po zimnej prestávke opätovne jazdiť linka 154 a spojenie Rače s lesmi nad Potočnou zabezpečí linka 52.

👉 Na linke 144 premávajúcej na Kamzík DPB pridáva večerné spoje a predlžuje premávku až do 19:15. Zároveň, zlepší jej nadväznosť na trolejbusovú linku 44, ktorá ponúka dopravu z centra mesta.


Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Bratislavský kraj's post

So mar 25 , 2023
🚌 NECHAJTE AUTO DOMA, ODVEZTE SA DO PRÍRODY VEREJNOU DOPRAVOU Do obľúbených rekreačných lokalít sa odo dnes dostanete opäť verejnou dopravou. Dopravný podnik Bratislava obnovuje sezónne autobusy do prírody. 🌲 Linka 43 na Železnú studničku, Kačín, k lanovke, alebo Lesoparku 🦔 Linka 52 k Minizoo Biely kríž a smerom k […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close