Photos from Bratislavský kraj’s post

🔴 ČERVENÝ NOS PRINÁŠA SMIECH TÝM, KTORÍ HO POTREBUJÚ

Ich práca je nenahraditeľná pre deti, rodičov, ale aj dospelých pacientov. Lekári pozorujú reálne výsledky na pacientoch, ktorým sa klauni venujú. Dokonca anesteziológovia potvrdzujú, že dieťaťu, ktoré prichádza na operačnú sálu v dobrej nálade, stačí podať oveľa menšie množstvo anestézie.

🫴 „Nie je to len o humore, väčšina klaunov a klauniek, ktorí pracujú pod hlavičkou o. z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors, sú profesionálni umelci a umelkyne s dramatickým vzdelaním. Musia absolvovať množstvo národných a medzinárodných školení a workshopov v umeleckej a medicínskej oblasti.“ Upresnil Pavel Mihaľák umelecký riaditeľ o. z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors.

👉 „Tak, ako prinášajú smiech do nemocníc, zlepšovali náladu aj v našom veľkokapacitnom očkovacom centre v Národnom futbalovom štadióne. Aj vďaka tomu dokázali vyčariť úsmev na tvárach tisícok ľudí,“ ocenil prácu občianskeho združenia Juraj Droba, predseda BSK.


Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

GAME DAY HC SLOVAN Bratislava | 🆚 HC Mikron Nové Zámky 📌 Bratislava | Zimný štadión Ondreja Nepelu 🕚 nedeľa 5.3. 2023 | 17:00 h ...

Ne mar 5 , 2023
GAME DAY HC SLOVAN Bratislava | 🆚 HC Mikron Nové Zámky 📌 Bratislava | Zimný štadión Ondreja Nepelu 🕚 nedeľa 5.3. 2023 | 17:00 h 💻 preview bit.ly/3mt6Jqh 🎟 vstupenky bit.ly/3KUn6Gv Tipos Extraliga 44. kolo #vernislovanu Autor správy, foto a správu publikoval HC SLOVAN Bratislava on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close