Photos from Bratislavský kraj’s post

🚲 VEĽKÉ A MALÉ LEVÁRE ODDNES SPÁJA NOVÁ CYKLOTRASA
Dnes sme otvorili 3,3 km úsek cyklotrasy medzi obcami Veľké Leváre a Malé Leváre. “Okrem skvelej spolupráce spája oddnes tieto obce aj nová cyklotrasa. Spoločne s vicežupankou Alžbetou Ožvaldovou a starostami Richardom Nimschom a Adrianom Perneckým sme dnes otvorili 3,3 km dlhý úsek.

Trasa je nielen pekná, ale aj potrebná, pretože bude slúžiť deťom aj pracujúcim na presun k vlakovej stanici vo Veľkých Levároch. Preto sme si dali mimoriadne záležať na bezpečnosti a celá cyklotrasa je osvetlená. Projekt bude pokračovať budovaním moderného prestupného terminálu. Takto si predstavujem budúcnosť dopravy v kraji – kvalitná železničná doprava a poprepájané cyklotrasy. A špeciálne na Záhorí máme rozpracovaných cykloprojektov viac. Držím palce všetkým šikovným starostom, župa im bude s radosťou partnerom,” povedal na otvorení cyklotrasy župan Juraj Droba.


Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Cena primátora Bratislavy na rok 2021

St jún 23 , 2021
🏅Cena primátora Bratislavy na rok 2021 Primátor Bratislavy po ročnej pauze oceňuje významné osobnosti mesta, ktoré svojimi dobrými činmi a ideami prispeli k lepšej Bratislave. Na nádvorí Primaciálneho paláca im na znak svojej vďaky slávnostne udeľuje Cenu primátora Bratislavy na rok 2021. Myšlienkou tohtoročného oceňovania je boj dobra a zla […]

Mohlo by Vás zaujímať