V NEDEĽU SA OTVORIA NOVÉ ÚSEKY D4/R7 VRÁTANE LUŽNÉHO MOSTA.

🚗 V NEDEĽU SA OTVORIA NOVÉ ÚSEKY D4/R7 VRÁTANE LUŽNÉHO MOSTA. BUDE ICH VŠAK MENEJ, AKO SA PLÁNOVALO
Otvorený bude úsek medzi križovatkami Rusovce a Ketelec, ktorého súčasťou je Lužný most. Pôvodne mali byť sprístupnené aj ďalšie úseky projektu D4/R7, zhotoviteľ však informoval, že rýchlostnú cestu R7 otvoriť nestíha. Dôvodom je komplikovanosť organizácie dopravy a prípravy značenia.

➡ Jednotlivé časti tak budú motoristom odovzdávané do užívania postupne. Budúci víkend bude otvorená časť D4 medzi mimoúrovňovými križovatkami Jarovce a Rusovce aj časť R7 medzi mimoúrovňovými križovatkami Ketelec a Prievoz.

➡ Lužný most bude sprístupnený v nedeľu 26. 9. o 9:30 cyklistom a chodcom po oboch stranách, v priebehu dňa aj motoristom.
(📸: BSK/ Michal Feik)


Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook

redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pred nami historicky prvé derby s Trnavou! Už dnes o 17:30 vykorčuľujeme na svoj druhý zápas TIPOS Slovenská hokejová liga v slo...

Pi sep 24 , 2021
Pred nami historicky prvé derby s Trnavou! Už dnes o 17:30 vykorčuľujeme na svoj druhý zápas TIPOS Slovenská hokejová liga v slovenskom Ríme proti HK GLADIATORS Trnava! Spolu sme #ModreKridla! 💙🦅💙 Autor správy, zdroj a foto HC SLOVAN Bratislava on Facebook

Mohlo by Vás zaujímať