Veľmi nás teší, že aj vďaka podpore mesta v rámci grantového programu Strategická podpora kultúrnych podujatí sa . . .

✨ Veľmi nás teší, že aj vďaka podpore mesta v rámci grantového programu Strategická podpora kultúrnych podujatí sa v tomto roku môže uskutočniť sedem etablovaných kultúrnych akcií pre širokú verejnosť. Všetky z nich každoročne ponúkajú návštevníčkam a návštevníkom jedinečné umelecké zážitky, prinášajú svetové mená a trendy, oživujú mestské verejné priestory, čím spoluvytvárajú našu bratislavskú identitu.

Štyri z nich sme už mohli v priebehu leta a jesene navštíviť, ďalšie tri pre nás organizátori pripravujú do konca roka. Napriek náročnejším pandemickým podmienkam sa odohrali výborné koncerty pre dospelých aj deti na Viva Musica! a Festival Konvergencie , prebehli podnetné diskusie a prezentácia knižnej kultúry na BRaK – Bratislavský knižný festival a mestské zákutia získali nový rozmer počas Biela Noc .


Autor správy a foto Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Veľmi nás teší, že aj vďaka podpore mesta v rámci grantového programu Strategická podpora kultúrnych podujatí . . .

Pi sep 24 , 2021
✨ Veľmi nás teší, že aj vďaka podpore mesta v rámci grantového programu Strategická podpora kultúrnych podujatí sa v tomto roku môže uskutočniť sedem etablovaných kultúrnych akcií pre širokú verejnosť. Všetky z nich každoročne ponúkajú návštevníčkam a návštevníkom jedinečné umelecké zážitky, prinášajú svetové mená a trendy, oživujú mestské verejné priestory, […]