Photos from Bratislava – hlavné mesto SR’s post

🌱💪 Dnes vďaka dobrovoľníckej akcii Naše Mesto, ktorú pripravuje Nadácia Pontis, robíme spolu s dobrovoľníčkami a dobrovoľníkmi Bratislavu krajšou a čistejšou.

✅ vysádzame živý plot pri Horskom parku
✅ čistíme areál Prüger-Wallnerovej záhrady
✅ zbierame odpad v lesíku medzi Draždiakmi v Petržalke
✅ skrášľujeme okolie účelového zariadenia Fortuna
✅ zbieranie odpadkov popri Chorvátskom ramene
✅ podľa Programu starostlivosti Štátnej ochrany prírody vyštikávame javor mliečny v Horskom parku

Ďakujeme 140 dobrovoľníčkam a dobrovoľníkom zo spoločností: Lenovo Slovakia s.r.o., Národná banka Slovenska, Bratislavská organizácia cestovného ruchu, Kaufland Slovenská republika v.o.s., IBM, CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. Sme veľmi radi, že vám záleží na Bratislave.

Ďakujeme tiež kolegom z komunálneho podniku a všetkým kolegyniam a kolegom, ktorí sa podieľali na prípravách na túto peknú akciu.


Autor správy a foto Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

V sobotu, 19. júna obyvateľom Rače bezplatne odvezieme nepotrebný elektroodpad na recykláciu. 👉 Stačí, ak najneskôr do 16. júna...

Pi jún 11 , 2021
V sobotu, 19. júna obyvateľom Rače bezplatne odvezieme nepotrebný elektroodpad na recykláciu. 👉 Stačí, ak najneskôr do 16. júna kontaktujete Oddelenie životného prostredia a dopravy v úradných hodinách na telefónnom čísle: 02/49 11 24 73 alebo e-mailom na katarina.gulyasova@raca.sk https://www.raca.sk/8900-sk/zber-starych-spotrebicov-v-raci/ Autor správy, foto a správu publikoval MČ RAČA on Facebook […]

Mohlo by Vás zaujímať