Photos from Bratislava – hlavné mesto SR’s post

🚧V piatok 6. augusta začíname s opravou vozovky na ulici Svornosti. Práce na budú prebiehať v smere von z mesta, v úseku od čerpacej stanice po Lieskovskú cestu.

Cesta bude čiastočne uzatvorená. Uzavretý bude jeden jazdný pruh v smere von z mesta, doprava bude presmerovaná do vedľajšieho jazdného pruhu, a teda ulica Svornosti bude prejazdná v jednom smere do centra a v jednom smere von z mesta.

👉Obchádzková trasa povedie po Kazanskej, Krajinskej a Šamorínskej ulici.

ℹUkončenie prác je naplánované na 1. september. Tento termín sa môže meniť v závislosti od poveternostných podmienok, alebo iných komplikácií zistených pri samotnej realizácií opravy.

Ďakujeme za trpezlivosť pri dopravných obmedzeniach a obmedzeniach pre chodcov!


Autor správy a foto Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Dopravný podnik Bratislava pripravuje odklon MHD liniek 🚌🚎 Pre zajtrajšie protestné zhromaždenie v centre mesta sa s spolu s po...

St aug 4 , 2021
Dopravný podnik Bratislava pripravuje odklon MHD liniek 🚌🚎 Pre zajtrajšie protestné zhromaždenie v centre mesta sa s spolu s políciou opäť pripravujeme na odklon minimálne jedenástich autobusových a trolejbusových liniek, ktoré budú v prípade zablokovaných ulíc a križovatiek na Hodžovom námestí premávať po obchádzkových trasách. V uliciach budú znova pripravené […]

Mohlo by Vás zaujímať