Photos from Bratislava – hlavné mesto SR’s post

👷‍♀️ Na Karpatskej ulici spúšťame komplexnú opravu vozovky a chodníka, cesta bude pre individuálnu automobilovú dopravu dočasne uzavretá.

📅 Práce spojené s opravou cesty a chodníka budú prebiehať od 1.7.2022 do 31.8.2022.

ℹ️ Počas týchto prác dôjde v úseku od Šancovej ulice po križovatku s Dobšinského ulicou k vybúraniu a odstráneniu živičnej vrstvy vozovky, ktorá bude v celej dĺžke ulice nahradená novým povrchom. Zároveň nás teší, že asfalt na oboch stranách chodníka nahradíme betónovou dlažbou, ktorá je nielen estetickejšia, ale sa aj menej prehrieva. V rámci opravy výškovo upravíme obrubníky a poškodené obrubníky vymeníme za nové, zároveň v celom úseku osadíme prídlažbu. Práce budú prebiehať v dvoch etapách, peší priechod však zostane zachovaný počas celej dĺžky trvania prác. Ulica bude pre motorové vozidlá dočasne uzavretá a obchádzka bude možná po trase, ktorá je zobrazená na priloženej mape.

🚌 Obslužnosť ulice MHD zostane zachovaná počas celej dĺžky trvania prác.

🚶‍♀️ Prosíme chodkyne a chodcov, aby počas prebiehajúcich prác využívali obchádzkovú trasu po tej strane ulice, kde nebudú prebiehať práce alebo využili vytvorený koridor pre chodcov.

Ďakujeme za trpezlivosť pri dopravných obmedzeniach.


Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

👉 Od 24. do 26. júna 2022 sa konali Majstrovstvá Juniorov a Seniorov SR v Poprade 🏞️ 🏆 Zúčastnil sa ich aj náš Bence Dikácz, v ...

Po jún 27 , 2022
👉 Od 24. do 26. júna 2022 sa konali Majstrovstvá Juniorov a Seniorov SR v Poprade 🏞️ 🏆 Zúčastnil sa ich aj náš Bence Dikácz, v disciplíne 200 m prsia v kategórii open si vyplával VÍŤAZSTVO🥇 a získal titul majstra Slovenska 🇸🇰🏆🏊‍♂️ 👉 Zároveň bol vyhlásený za najúspešnejšieho športovca SPF […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close