PETER DVORSKÝ 70 Svetová operná legenda, tenorista Peter Dvorský, sa 25. septembra 2021 dožíva významného životného jubilea. Sl…

PETER DVORSKÝ 70

Svetová operná legenda, tenorista Peter Dvorský, sa 25. septembra 2021 dožíva významného životného jubilea. Slovenské národné divadlo ako jeho dlhoročná domovská scéna sa v deň jeho 70. narodenín rozhodlo usporiadať slávnostný koncert na jeho počesť, aby sme si spoločne s maestrom Dvorským pripomenuli všetky významné momenty jeho jedinečnej umeleckej kariéry.

Pozvanie na slávnostný koncert prijala plejáda domácich a svetových tenoristov – Piotr Beczała, Jorge de León, Pavol Bršlík, Miroslav Dvorský, Petr Nekoranec, ako aj sólistky, sólisti a hostia opery SND – Adriana Kučerová, Jolana Fogašová, Eva Hornyáková, Peter Berger, Michal Lehotský, Tomáš Juhás a Daniel Čapkovič.

Pridajte sa aj Vy k zástupom gratulantov a oslávte narodeniny Petra Dvorského spolu s nami v Opere SND.

🎟 Vstupenky: bit.ly/Dvorsky_70

🟢 Keďže Bratislava sa momentálne nachádza v zelenej farbe v stupni „Monitoring“, zostávajú naše brány otvorené všetkým návštevníkom, teda kategórii „Základ“ pri maximálnej kapacite 500 divákov na predstavení v interiéri.

🟠 Až v prípade, že by bola Bratislava presunutá do oranžovej fázy „Ostražitosť“, prejdeme do režimu OTP. V takom prípade sa návštevy divadla budú môcť zúčastniť len osoby očkované, testované (72 h PCR/LAMP test alebo 48 h Ag test) alebo tie, ktoré ochorenie covid-19 prekonali nie viac než pred 180 dňami. Kapacita predstavení pritom zostane zachovaná – maximálne 500 divákov v interiéri.

👉 Pri kúpe vstupeniek majte preto na pamäti, že momentálne platné opatrenia sa v budúcnosti môžu meniť a ovplyvniť to, za akých podmienok sa budete môcť zúčastniť na plánovanom predstavení.


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Menia sa sobotňajšie otváracie hodiny zberného dvora - Záhorská Bystrica

Pi aug 20 , 2021
Vážení obyvatelia, informujeme vás, že od soboty 📆 21. augusta 2021 bude zberný dvor počas sobôt otvorený v čase 🕒 8.00 – 14.00 hod. Oznam o zmene sobotnajších otváracích hodinách zberného dvora v Záhorskej Bystrici s účinnosťou od soboty 21. augusta 2021. Autor správy a foto Záhorská Bystrica – oficiálna […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close