Operná sólistka Terézia Kružliaková: Budem rada, ak naše deti budú mať hudbu len ako záľubu

🌸 Pri príležitosti Dňa matiek sme sa zhovárali so sólistkou Opery SND a päťnásobnou matkou Teréziou Kružliakovou. Prezradila nám, aké bolo vyrastať vo veľkej rodine, založiť si svoju vlastnú a aké sú najväčšie výzvy matky – opernej speváčky.

💗 Kampaňou “Materstvo je životná rola” chceme v Slovenskom národnom divadle v týchto dňoch vyzdvihnúť dôležitú úlohu našich mám.

✨ Inšpiratívne čítanie vám želá SND!

🗞 Pravidelnú prílohu SME NÁRODNÉ, ktorá vychádza vždy posledný štvrtok v mesiaci ako príloha denníka SME, nájdete pri vašej návšteve vo foyeri divadla.


Materstvo je životná rola, pripomína SND. Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Online verzia výstavy ...druhý život Štefánika | Slovenské národné múzeum

Pi máj 6 , 2022
🛩 Ako je Milan Rastislav Štefánik udržiavaný v našej kultúrnej pamäti? Po významných osobnostiach našich dejín dostávajú názvy ulice, námestia, sú im venované pamätné tabule, pamätníky, prípadne sa organizujú výročné oslavy ich narodenia alebo úmrtia. SNM – Múzeum Slovenských národných rád, Múzeum M. R. Štefánika vám prostredníctvom online výstavy priblíži […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close