OPAKOVANE VÁS INFORMUJEME O DOPRAVNÝCH OBMEDZENIACH V SÚVISLOSTI S TVORIACIMI SA KOLÓNAMI A ČASOVÝM ZDRŽANÍM NA DIAĽNICI D2. Z …

OPAKOVANE VÁS INFORMUJEME O DOPRAVNÝCH OBMEDZENIACH V SÚVISLOSTI S TVORIACIMI SA KOLÓNAMI A ČASOVÝM ZDRŽANÍM NA DIAĽNICI D2. Z DÔVODU OPRAVY DIAĽNIČNÉHO MOSTA, NIE JE MOŽNÉ NAPRIEK NAŠEJ SNAHE A ÚPRAVE DOPRAVNÉHO ZNAČENIA ÚPLNE ZABRÁNIŤ TÝMTO KOLÓNAM.
APELUJEME NA VODIČOV, ABY NA TOMTO ÚSEKU ZVÝŠILI SVOJU OPATRNOSŤ A PLNE SA VENOVALI VEDENIU MOTOROVÉHO VOZIDLA. TAKTIEŽ JE DÔLEŽITÉ, ABY STE V TÝCHTO HORÚCICH DŇOCH NEZABÚDALI NA PRAVIDELNÝ PITNÝ REŽIM.

BRATISLAVSKÍ DOPRAVNÍ POLICAJTI SITUÁCIU INTEZÍVNE MONITORUJÚ A VYHODNOCUJÚ DOPRAVNO – BEZPEČNOSTNÚ SITUÁCIU NA DIAĽNICI D2 A V PRÍPADE POTREBY BUDÚ USMERŇOVAŤ PREMÁVKU NA DANOM ÚSEKU.

Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

BRATISLAVSKÁ KRAJSKÁ KRIMINÁLKA V SÚVISLOSTI S VÝSTAVBOU D4R7 VZNIESLA ĎALŠIE OBVINENIA ✅Policajti...

Ut jún 22 , 2021
BRATISLAVSKÁ KRAJSKÁ KRIMINÁLKA V SÚVISLOSTI S VÝSTAVBOU D4R7 VZNIESLA ĎALŠIE OBVINENIA ✅Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave v súvislosti s výstavbou D4R7 sa intenzívne venujú objasňovaniu trestných vecí, ktoré sa týkajú v prevažnej miere podozrení zo… More Autor správy a foto KRPZBA FB Posts