Obnovujeme Brezový hájik a Nový park

OBNOVUJEME BREZOVÝ HÁJIK AJ NOVÝ PARK

🌳 Dnes sa za účasti primátora mesta Nitra Mareka Hattasa uskutočnil kontrolný deň revitalizácie Brezového hájika a Nového parku. V oboch projektoch ošetrujeme stromy tak, aby sa návštevníci oboch miest mohli cítiť bezpečne. Zároveň vysádzame nové stromy, viac ako 250 v hájiku a 120 v parku.

👨‍👩‍👧‍👦 V Brezovom hájiku pribudne nové detské ihrisko, lavičky, fitnes prvky, osvetlenie. V Novom parku opravíme detské ihrisko pri PKO, vzniknú nové oddychové plochy, lavičky, kvetinové záhony a unikátne umelecké diela, ktoré budú poctou prírode a živočíchom.

🍀 Zeleným projektom a bezpečnosti drevín venujeme maximálnu pozornosť. Okrem iného pracujeme aj v lesoparku Borina, začíname s obnovou hradného kopca a súťažíme dodávateľa na revitalizáciu Starého parku.

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Nitra on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🧱 V súvislosti s reformou stavebného odpadu sa stretávame s pojmom "Drobný stavebný odpad". Viete, o čo vlastne ide a ako s ta...

St máj 11 , 2022
🧱 V súvislosti s reformou stavebného odpadu sa stretávame s pojmom „Drobný stavebný odpad“. Viete, o čo vlastne ide a ako s takýmto odpadom správne naložiť? ✅ #mžpsr #Slovensko #recyklácia #odpad Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo životného prostredia SR on Facebook
close