NIEKTO SI NA VÝLET ZBALÍ ,,SVAČINU“, NIEKTO NIEČO INÉ….🤷‍♂️ 🎒🎒RUKSAKY S INTENZÍVNYM ZNÁMYM ZÁPACHOM SKONČILI V RUKÁCH POLÍCIE …

NIEKTO SI NA VÝLET ZBALÍ ,,SVAČINU“, NIEKTO NIEČO INÉ….🤷‍♂️
🎒🎒RUKSAKY S INTENZÍVNYM ZNÁMYM ZÁPACHOM SKONČILI V RUKÁCH POLÍCIE

👮Diaľniční policajti včera (26.07.2021) v čase krátko pred 21:00 h spozorovali na diaľničnom obchvate D1 smerom na Trnavu osobné motorové vozidlo zn. Ford Mondeo, ktoré po uvedom úseku prechádzalo zvýšenou rýchlosťou. Z uvedeného dôvodu sa ho službukonajúca hliadka rozhodla predpísaným spôsobom za použitia svetelného znamenia ,,Polícia – Nasledujte ma“ zastaviť. Vodič výzvu polície rešpektoval a svoje auto odstavil na jednom z diaľničných zjazdov.

👮Počas prebiehajúcej kontroly hliadka PZ zacítila z interiéru motorového vozidla intenzívny zápach pripomínajúci marihuanu. Počas vizuálnej kontroly bolo taktiež zistené, že na zadných sedadlách sa nachádzajú dva ruksaky.

👮‍♂️Následne bol na miesto privolaný poverený príslušník PZ Obvodného oddelenia Ružinov a kriminalistický technik, ktorí po predchádzajúcom súhlase prokurátora vykonali prehliadku motorového vozidla, počas ktorej zaistili dva ruksaky s obsahom veľkého množstva neznámej zelenej sušiny. Takto zaistený materiál bol následne zaslaný na kriminalistické skúmanie.

Muž bol hliadkou PZ zadržaný a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov.

👮‍♂️V tejto súvislosti poverený príslušník PZ Obvodného oddelenia PZ Ružinov – východ začal trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Ochota dať sa zaočkovať naďalej stagnuje. Povinné očkovanie väčšina respondentov odmieta

Ut júl 27 , 2021
💉Ochota dať sa zaočkovať naďalej stagnuje. Povinné očkovanie väčšina respondentov odmieta.❌ 📊Desiata vlna výskumu Ako sa máte, Slovensko? 🇸🇰 sa uskutočnila v období 15. až 20. júla 2021. V tomto období bola na Slovensku priaznivá epidemiologická situácia a naďalej klesali počty hospitalizovaných. Očkovanie bolo otvorené pre všetkých nad 12 rokov […]

Mohlo by Vás zaujímať