„NEVIDITEĽNÝ“ NÁPIS NA TABUĽKE S EVIDENČNÝM ČÍSLOM POLICAJTI HO AJ TAK VIDELI 👮Bratislavskí dopravní policajti v stredu (11.05….

„NEVIDITEĽNÝ“ NÁPIS NA TABUĽKE S EVIDENČNÝM ČÍSLOM
POLICAJTI HO AJ TAK VIDELI

👮Bratislavskí dopravní policajti v stredu (11.05.2022) zastavili motorové vozidlo zn. Ford z dôvodu podozrenia porušenia zákona o cestnej premávke, nakoľko vozidlo bolo nespôsobilé na užívanie v cestnej premávke. Následnou kontrolou hliadka zistila, že 29 – ročný vodič má na vozidle pripevnené poškodené tabuľky s evidenčným číslom a neschválené fólie na predných bočných sklách. Nakoľko si vodič neodstránil závadu na mieste, bolo mu zadržané osvedčenie o evidencií vozidla, tabuľky s evidenčným číslom a uložená bloková pokuta. Ďalšia jazda mu bola taktiež zakázaná.

☝Týmto upozorňujeme vodičov, že porušujú zákon o cestnej premávke, ak je na vozidle nečitateľná alebo poškodená tabuľka s evidenčným číslom alebo táto tabuľka nie je umiestnená v súlade s týmto zákonom.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🅿️ Poslednou lokalitou zóny RU1 Ružinov-Nivy, kde pripravujeme reguláciu parkovania, je Ružová dolina. Pripomienkujte projekt or...

Pi máj 13 , 2022
🅿️ Poslednou lokalitou zóny RU1 Ružinov-Nivy, kde pripravujeme reguláciu parkovania, je Ružová dolina. Pripomienkujte projekt organizácie dopravy na www.paas.sk/ruzinov. Zónu Ružinov-Nivy spúšťame spoločne s mestskou časťou Bratislava-Ružinov vo fázach, pre jednotlivé lokality najskôr pripravíme projekt organizácie dopravy, na základe projektu vyznačíme parkovacie miesta a ďalšie dopravné značenie a následne spustíme […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close