NEDEĽNÝ KARLOVESKÝ KROS 🚵‍♀️🚵 Prvá septembrová nedeľa bude patriť horským bicyklom. Tradičný Kaktus Bike Karloveský kros – memor…

NEDEĽNÝ KARLOVESKÝ KROS 🚵‍♀️🚵
Prvá septembrová nedeľa bude patriť horským bicyklom. Tradičný Kaktus Bike Karloveský kros – memoriál Miroslava Tkáča si po jarnom odklade našiel miesto v kalendári a privíta najlepších horských cyklistov a cyklistky šestnástich kategórií.
Karloveský kros je zaradený do programu Slovenského pohára v disciplíne MTB XC. Štartovať na tomto podujatí môžu iba cyklisti s platnou pretekárskou licenciou Slovenského zväzu cyklistiky.
Program dňa odštartuje po registrácii oficiálny tréning, na ktorom sa jazdci zoznámia s nástrahami pripravených okruhov.
Malý okruh pre najmladších chlapcov a dievčatá meria 450 metrov, stredný okruh pre mladších žiakov a žiačky má dĺžku 1500 metrov a veľký okruh pre kategórie starších žiakov a žiačky a vyššie, ma 4 kilometre a prevýšenie 167 metrov. Muži v kategórii Elite absolvujú veľký okruh až 6-krát.
Štart prvej kategórie je na naplánovaný na 10:00 hod. od bikrosovej dráhy za Iuventou, kde pretekári pretnú aj cieľovú čiaru. Najsledovanejšia kategória Elite odštartuje o 16:30 hod. Preteky Slovenského pohára sľubujú príchod toho najlepšieho, čo slovenská scéna horskej cyklistiky momentálne ponúka. Preto by si toto prestížne podujatie nemal nechať ujsť žiaden fanúšik cyklistiky.


Autor správy, foto a správu publikoval Karlova Ves on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

ŠK Slovan v 2. kole Slovnaft Cupu 2021/22 zvíťazil v Málinci 7:0. Hetrikom sa prezentoval Andre Green, po góle pridali Adler Da ...

So sep 4 , 2021
ŠK Slovan v 2. kole Slovnaft Cupu 2021/22 zvíťazil v Málinci 7:0. Hetrikom sa prezentoval Andre Green, po góle pridali Adler Da Silva, Dejan Dražič, Alen Mustafič a Martin Hubert. V treťom kole sa predstavíme na ihrisku ŠK Prameň Kováčová. Autor správy, zdroj a foto ŠK Slovan Bratislava on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close