NÁSILÍM SA DOŽADOVAL SEXUÁLNEHO USPOKOJENIA MLADÁ ŽENA SA ZACHOVALA DUCHAPRÍTOMNE 📲Až dvanásťročný pobyt za mrežami hrozí v …

NÁSILÍM SA DOŽADOVAL SEXUÁLNEHO USPOKOJENIA
MLADÁ ŽENA SA ZACHOVALA DUCHAPRÍTOMNE

📲Až dvanásťročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 34-ročnému Valérovi M. z okresu Rožňava, ktorému vzniesol obvinenie zo zločinu lúpeže a zločinu sexuálneho násilia v štádiu pokusu vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV.
📲V nedeľu krátko pred 06.00 h mal obvinený napadnúť poškodenú 20-ročnú bratislavčanku v blízkosti konečnej zastávky autobusu č. 29. Ženu začal najprv následne fyzicky obťažovať, dotýkať sa jej na rôznych častiach tela a požadovať od nej sexuálne uspokojenie. Ženu sotil a tá v dôsledku sotenia spadla na zem a utrpela drobné poranenia v oblasti nôh. Žena prostredníctvom mobilného telefónu vytočila č.158, avšak muž jej mobil vytrhol a odmietol vrátiť. Pri následnom fyzickom konflikte žena mobil mužovi vytrhla, na čo sa ten dal na útek z miesta. Keďže mobilný telefón bol však celý čas zapnutý a operátor na linke 158 počul, že dochádza k zjavnému protiprávnemu konaniu, na miesto bola bezodkladne vyslaná hliadka Policajného zboru.
📲Policajti v krátkom čase muža zadržali a eskortovali na príslušné policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov ako aj vznesení obvinenia bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia. Zo strany vyšetrovateľa Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV bol v tejto súvislosti spracovaný aj podnet k návrhu na väzobné stíhanie obvineného muža. Ten je už v súčasnosti stíhaný väzobne.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

👩‍⚕️HĽADÁME LEKÁRA SAMOSPRÁVNEHO KRAJA 👨‍⚕️ ℹviac info: https://bit.ly/3vOxFBQ

Št máj 12 , 2022
👩‍⚕️HĽADÁME LEKÁRA SAMOSPRÁVNEHO KRAJA 👨‍⚕️ ℹviac info: https://bit.ly/3vOxFBQ Autor správy, foto a správu publikoval Žilinský Samosprávny Kraj on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close