Najkrajšie sviatky v roku sa vždy spájajú s radosťou, láskou, pokojom, no najmä vianočnými koledami a čistou krásou, ktorú ľudia…

Najkrajšie sviatky v roku sa vždy spájajú s radosťou, láskou, pokojom, no najmä vianočnými koledami a čistou krásou, ktorú ľudia môžu pocítiť vďaka umeniu. Stalo sa už dobrou tradíciou, že advent sa v Mestskej časti Bratislava-Rača slávi koncertom klasickej hudby v očarujúcej Katedrále sv. Šebastiána.

🎄 Tento rok MČ Bratislava-Rača pripravila na 1. adventnú nedeľu 27. novembra o 16.00 h PREDVIANOČNÝ KONCERT.

🎤 Na koncerte vystúpi operná diva, sólistka Slovenského národného divadla Jolana Fogašová a svetoznámy operný spevák z Maďarska Boldizsár László. Sólistov bude sprevádzať na klavíri vynikajúca klaviristka Jana Nagy-Juhász. K slovu sa dostanú aj nastupujúce talenty – študenti VŠMU D. Hodáňová, D. Mičíková a J. Zreľak. Talentom často najväčších, budú reprezentovať žiaci zo ZUŠ na Vrbenského ulici, ich pozvanie prijali žiaci ZUŠ Antonína Doležala z Brna.

Podujatie má benefičný charakter.
🎫 Vstupné je dobrovoľné.

👉 Výťažok z koncertu pôjde na pomoc rodičom, ktorí bojujú s autizmom ich dvoch detí a s ochorením z vyčerpania u jedného z nich. Oni sa nevzdávajú a my na nich nezabúdame. Príspevky budú použité pre deti na zdravotné potreby a lekárom odporúčané diétne potraviny.

Vaša malá podpora môže pre niekoho znamenať tak veľa.

Ďakujeme. 💖

Všetkým, ktorí túžia stráviť príjemné sviatočné chvíle, ponúka MČ Bratislava-Rača koncert plný nádherných vianočných piesní, operných árií ako aj slovenských a svetových kolied.

Tešíme sa na Vás! 💖


Autor správy, foto a správu publikoval MČ RAČA on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Dom kultúry Lúky's post

Št nov 24 , 2022
🏓Petržalská komunitná športová liga v stolnom tenise – školy 2022 pozná svojich víťazov. 24.11.2022 sme v spolupráci so Slovenským stolnotenisovým zväzom zrealizovali prvý ročník Petržalskej komunitnej športovej ligy v stolnom tenis – školy 2022. Do ligy sa zapojilo celkovo 10 tímov: 4 tímy v 1. kategórii (žiaci 5. – 6. […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close