Najbližšie online predstavenie: ZMIERENIE ALEBO DOBRODRUŽSTVO PRI OBŽINKOCH – streda 15. decembra o 20:00 h Palárik v Zmierení …

Najbližšie online predstavenie: ZMIERENIE ALEBO DOBRODRUŽSTVO PRI OBŽINKOCH – streda 15. decembra o 20:00 h

Palárik v Zmierení alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch zvýrazňuje ideály prirodzenosti v protiklade k smiešnej vyumelkovanosti. Skostnatenosť, nadutosť a stereotypy sú smiešne, ale zmena je možná, ak podľahneme čaru harmónie a ústretovej komunikácie.

Zmierenie nie je iba podaním si rúk znepriatelených strán, ale aj poznaním, zmierením sa so svojimi vlastnými predsudkami. Dobrodružstvom nie je iba dnes také aktuálne, pikantné skrývanie vlastnej identity pri hrách lásky, ale aj pripustenie možnosti, že všetko sa môže po mnohých „trapasoch“, trápnostiach a trápeniach napokon dobre skončiť. Tak ako aj príbeh lásky grófky Eržiky a jej komornej Milušky a ich nápadníkov baróna Ľudovíta a zememerača Rohoňa. Na dobrodružné zmierenie, čiže na zdravie! Egészégedre!

✨ Účinkujú Petra Vajdová, Ján Gallovič, Jana Kovalčiková, František Kovár, Milan Ondrík, Dano Heriban a. h., Jana Oľhová, Vladimír Obšil, Richard Autner a ďalší.

🎻 Ľudová hudba Maroša Mikuša

💻 Predstavenie bude vysielané naživo zo Slovenského národného divadla. Prihlásiť sa na sledovanie môžete najskôr 15 min. pred začiatkom vysielania.

🎟 Vstupenky a odkaz na sledovanie: https://navstevnik.online/podujatie/zmierenie-alebo-dobrodruzstvo-pri-obzinkoch/

📷 © Ctibor Bachratý

#102sezóna #online #ČinohraSND #navstevnikonline


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Rieker UJS Komárno - VKP Bratislava 3:1 - VKP Bratislava

Ne dec 12 , 2021
📸 Veľká fotogaléria zo stretnutia extraligy mužov Komárno vs VKP Bratislava 3:1. #vkpbratislava #vkpdotoho #vkp #vkpfamily Foto: VKP/Michal Špánik Photo Slovenská volejbalová federácia VK Spartak UJS Komárno Fotogaléria zo zápasu extraligy mužov Rieker UJS Komárno – VKP Bratislava. Autor správy, zdroj a foto VKP Bratislava on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close