Muž podozrivý z lúpeže neunikol pozorným očiam👀 našich policajtiek, ktoré pomohli štátnej polícii pri jeho zadržaní.⬇⬇⬇ 🔵 Hliad…

Muž podozrivý z lúpeže neunikol pozorným očiam👀 našich policajtiek, ktoré pomohli štátnej polícii pri jeho zadržaní.⬇⬇⬇

🔵 Hliadka Útvaru zásahovej jednotky a kynológie včera ráno prepátravala centrum mesta. V tejto lokalite sa mal podľa informácii odboru kriminálnej polície pohybovať muž podozrivý z lúpežného prepadnutia. O asistenciu pri jeho hľadaní nás požiadala Polícia SR – Bratislavský kraj.
🔵 Krátko pred desiatou hodinou zbadali mestské policajtky na Obchodnej ulici osobu zodpovedajúcu popisu v sprievode ženy. Muž však už v tej chvíli nastupoval do električky smerujúcej do Karlovej Vsi. Električku začali okamžite sledovať a zároveň komunikovali s príslušníkmi odboru kriminálnej polície. Policajtky zastavili električku o dve zastávky neskôr a to už aj za prítomnosti kolegov zo štátnej polície, ktorí muža obmedzili na osobnej slobode.
🔵 Podozrivý tak napokon, aj vďaka všímavosti a výbornej miestnej znalosti našich kolegýň, skončil v rukách Policajného zboru SR.


Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Vytvoriť projekt Modré krídla? Najlepšie rozhodnutie, tvrdí generálny manažér Lažo

Št sep 22 , 2022
MODRÉ KRÍDLA Slovan pred začiatkom svojej druhej sezóny v TIPOS Slovenská hokejová liga. „18 hráčov sú odchovanci klubu, resp. sa v Bratislave narodili. Je to skvelý signál – hokejisti z celého bratislavského regiónu majú možnosť sa uplatniť a presadiť,“ hovorí športový manažér mužstva Miroslav Lažo. Spomedzi nováčikov obstáli najlepšie. Modré […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close