MLADÝ A NEZODPOVEDNÝ POD VPLYVOM ALKOHOLU🤦 👮Policajti piateho bratislavského okresu sa počas včerajšej nočnej služby (27.04.202…

MLADÝ A NEZODPOVEDNÝ POD VPLYVOM ALKOHOLU🤦

👮Policajti piateho bratislavského okresu sa počas včerajšej nočnej služby (27.04.2022) rozhodli podrobiť kontrole vodiča motorového vozidla zn. Audi A4. Predpísaným spôsobom ho na Dolnozemskej ulici v čase 02:25 h zastavili a vyzvali, aby sa podrobil vykonaniu dychovej skúšky. Vodič bol podrobený vykonaniu dychovej skúšky na zistenie alkoholu v dychu. Tou bola vodičovi nameraná hodnota 1,03 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje hodnotu 2,15 promile. Následnou kontrolou bolo zistené, že sa jedná o občana Ukrajiny. Vodič bol v súlade so zákonom obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné oddelenie pre vykonanie ďalších úkonov.
☝Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V začal trestné stíhanie vo veci trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky voči 23 – ročnému Ivanovi R.
V prípade preukázania viny pred súdom, hrozí 23 – ročnému Ivanovi R. odňatie slobody až na jeden rok.

❗V tejto súvislosti upozorňujeme vodičov, že alkohol v žiadnom prípade za volant nepatrí! Preto opäť apelujeme na vodičov, aby boli na cestách voči sebe ako aj ďalším účastníkom cestnej premávky zodpovední a alkohol alebo iné návykové látky pred alebo počas jazdy za žiadnych okolností nepožili.

📸: ILUSTRAČNÝ ZÁBER, PIXABAY


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Tlačová konferencia ministerky Márii Kolíkovej po spoločnom pracovnom stretnutí.

Št apr 28 , 2022
Tlačová konferencia ministerky Márii Kolíkovej po spoločnom pracovnom stretnutí. Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo spravodlivosti SR on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close